موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/78632 :کد

0

تیراندازان المپیکی راهی فرانسه شدند

  پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -تیراندازان المپیکی راهی فرانسه شدند

تیراندازان المپیکی کشورمان برای برگزاری اردو در هانوفر و همچنین شرکت در تورنمنت بین المللی فرانسه بامداد امروز راهی شدند.

 

 

 

تیراندازان المپیکی کشورمان برای برگزاری اردو در هانوفر و همچنین شرکت در تورنمنت بین المللی فرانسه بامداد امروز راهی شدند.
 
به گزارش تحلیل ایران، 5 تیرانداز المپیکی کشورمان برای آمادگی بیشتر و همچنین تهیه تجهیزات و فشنگ مورد نیاز اول راهی هانوفر و بعد وارد فرانسه می شوند.

خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی نوشت: در این میان ورزشکاران المپیکی کشورمان متشکل از الهه احمدی، نجمه خدمتی، مه‌لقا جام بزرگ و پوریان نوروزیان در تفنگ و گلنوش سبقت الهی به مدت 2 روز در اردو هانوفر به تمرینات خود ادامه می دهند و بعد از آن در تورنمنتی بین المللی شرکت خواهند کرد که با حضور تیراندازان المپیکی سراسر جهان در کشور فرانسه برگزار می شود و بعد از آن دوباره به هانوفر باز می گردند تا با تهیه تجهیزات مورد نظر، خود را برای رقابتی سخت در المپیک 2016 ریو آماده کنند.

به این ترتیب لازلو سوچک، ابراهیم اینانلو و سکینه خدابنده لو به عنوان مربی به همراه سید رضا کوچک زاده سرپرست این تیم را همراهی می کنند.

کاروان تیراندازی کشورمان از 19 خرداد تا پنج تیر با 5 ورزشکار المپیکی خود تمریناتش را در هانوفر آلمان برگزار می کند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :