موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/78758 :کد

0

یوردانسکو: برای «خاص‌ترین» تیم یورو دردسرساز می‌شویم

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۷
تعداد بازدید : ۳۴۴   
 تحلیل ایران -یوردانسکو: برای «خاص‌ترین» تیم یورو دردسرساز می‌شویم

سرمربی رومانی گفت که تیمش برابر میزبان یورو ۲۰۱۶ حریفی دست و پا بسته نخواهد بود.

سرمربی رومانی گفت که تیمش برابر میزبان یورو ۲۰۱۶ حریفی دست و پا بسته نخواهد بود.

 

به گزارش تحلیل ایران، آنخل یوردانسکو، سرمربی تیم ملی رومانی در آستانه اولین بازی تیمش در گروه اول یورو 2016 مقابل فرانسه ادعا کرد تیم از پیش بازنده‌ای ندارد و قطعا در جدال افتتاحیه پانزدهمین دوره جام‌ ملت‌های اروپا برای رقیب دردسرساز می‌شود.

 

او در این باره گفت: از کیفیت‌های هجومی و توانایی‌های تیم دشان اطلاع داریم. به نظرم فرانسه خاص‌ترین تیم یوروی امسال است. باید از نظر ذهنی برای تحت تاثیر قرار دادن حریف آماده باشیم.

 

بیشتر روی توانایی‌های خود تمرکز می‌کنیم. تصور می‌کنم فرانسه بازی را درگیرانه آغاز کند اما بازیکنان من هم برای کنار آمدن با فشار حریف آمادگی دارند. تنها به دفاع رو نمی‌آوریم. فرانسه در خط دفاعی مشکلاتی دارد.

 

یوردانسکو در ادامه به یک مقایسه دست زد و ادامه داد: مقایسه توانایی‌های هجومی 2 تیم دشوار است. فرانسه در خط حمله وضعیتی بسیار خوبی دارد. فکر می‌کنم آلمان، اسپانیا و انگلیس هم در حمله خوب باشند و برای قهرمانی بجنگند. رقیب ما (فرانسه) بازیکنان بی‌نظیری دارد که در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی می‌کنند و از بهترین‌ها هستند. ترکیب آنها، صدها میلیون یورو ارزش دارد. در استادیومی پر از جمعیت دشواری‌های زیادی انتظار ما را می‌کشد، با این حال دست و پا بسته نیستم و می‌رویم تا برای رقیب دردسرساز شویم.

 

رومانی و فرانسه در دیدار افتتاحیه یورو 2016 از ساعت 23:30 جمعه شب به مصاف هم می‌روند.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :