موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/78768 :کد

0

خوشحالی آقای خاص از تمدید قرارداد کریک

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۶
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -خوشحالی آقای خاص از تمدید قرارداد کریک

سرمربی منچستریونایتد از تمدید قرارداد هافبک این تیم ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی منچستریونایتد از تمدید قرارداد هافبک این تیم ابراز خوشحالی کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، مایکل کریک 34 ساله یکی از مهره‎‌های مورد نظر ژوزه مورینیو، سرمربی جدید شیاطین سرخ است و به همین دلیل با چراغ سبز آقای خاص، یک سال دیگر به مدت حضورش در منچستریونایتد افزوده شد.

 

کریک از زمان ترک تاتنهام و حضور در منچستریونایتد در سال 2006 به یکی از مهره‌های کلیدی تیم تبدیل شده و علاوه بر5 قهرمانی لیگ برتر و لیگ‌ قهرمانان با 42 بازی در تیم فصل گذشته شیاطین سرخ نقش زیادی داشت.

 

کریک پس از تمدید قرارداد گفت: این باشگاه بزرگ بخشی از زندگی من در 10 سال گذشته بوده است. از ادامه همکاری با تیم بزرگ و شخص مورینیو بسیار خوشحالم. سرمربی جدید ما کارنامه تاثیر‌گذاری دارد. از هواداران منچستریونایتد بابت حمایت‌هایشان تشکر می‌کنم و امیدوارم قهرمانی در فصل گذشته جام حذفی انگلیس، شروع کسب افتخارات بزرگتر باشد.

 

مورینیو هم درباره کریک از چنین جملاتی استفاده کرد: از اینکه هافبک باهوش و بازیخوان ما یک سال دیگر قراردادش را تمدید کرده، خوشحالم. شیوه بازی او در فصل گذشته نشان داد بیشتر از همیشه توانایی و اشتیاق بازی کردن دارد. تجربیات مایکل در طول سال‌ها بازی در منچستریونایتد خیلی به من و تیم فصل آینده کمک می‌کند. واقعا مشتاق کار کردن با کریک هستم.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :