موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/78816 :کد

0

شیطان بزرگ میلیاردها دلار برای نابودی اسلام اختصاص داده است

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۴۰۱   
 تحلیل ایران -شیطان بزرگ میلیاردها دلار برای نابودی اسلام اختصاص داده است

ائمه جماعت شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی بر دشمنی آشکار آمریکا و اختصاص دو میلیارد و ۳۰۸ میلیون دلار برای نابودی جوانان ایرانی تاکید کردند.

ائمه جماعت شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی بر دشمنی آشکار آمریکا و اختصاص دو میلیارد و ۳۰۸ میلیون دلار برای نابودی جوانان ایرانی تاکید کردند.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام سیدرضی شکوری در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه خوی با اشاره به آثار و برکات روزه‌داری ماه رمضان اظهار داشت: آمرزش خداوندی از جمله برکات ماه رمضان بوده و در این رابطه پیامبر(ص) فرمود همانا هر کس در رمضان، شش کار را با قوّت انجام دهد خدا گناهانش را مى‌آمرزد که از جمله آن، دین و خویشتن خویش را حفظ کند، به خویشاوندانش نیکى کرده و همسایه‌اش را نیازارد حال برادرانش را مراعات کند و زبان خویش را در کام نگه دارد و نیز روزه‌داری کند.

امام جمعه خوی گفت: در روایات و کتب اخلاقی و عرفانی روش‌های متعددی برای اصلاح نفس بیان شده که همه آنها را می‌توان در این فرمایش امیرمؤمنان(ع) خلاصه کرد که می‌فرماید سبب صلاح نفس، دوری جستن از دنیا است.

 

وی تصریح کرد: حضرت خدیجه(س) نخستین زنی بود که به پیامبر(ص) ایمان آورد و در تمامی محنت‌ها و تلخی‌های زندگی پیامبر(ص) در کنار آن بزرگوار بود و تمامی ثروت خویش را برای ترویج اسلام در اختیار ایشان قرار داد.

 

امام جمعه خوی با اشاره به ملاقات مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس دهم اظهار داشت: ولی امر مسلمین در این ملاقات موضوعات مهمی را خطاب به نمایندگان مطرح فرمودند از قبیل اینکه وظیفه نظارتی مجلس تعارضی با همکاری با دولت ندارد.

وی افزود: علاوه بر آن ایشان فرمودند که اقتصاد اولویت فوری و کنونی کشور بوده اما فرهنگ در بلندمدت از اقتصاد نیز مهمتر است و علاوه بر آن، در موضوع فرهنگ نوعی ولنگاری و بی‌اهتمامی در دستگاه های فرهنگی کشور به چشم خورده و در قانون‌گذاری و عمل به وظایف نمایندگی در نطق‌ها و موضع‌گیری‌های خود انقلابی عمل کنید.

 

امام جمعه خوی با اشاره به اینکه دشمن در سه سطح بین المللی ،منطقه ای و داخلی طراحی‌هایی برای نظام اسلامی دارد گفت: در نهایت مقام معظم رهبری ویژگی‌های 9 گانه قانون را چنین بیان فرمودند: قانون باید با کیفیت، متقن،همه جانبه نگر،واضح،بدون تعارض با قوانین دیگر،ضد فساد و منطبق با سیاست‌های بالادستی و برگرفته از دیدگاه‌های کارشناسی بدنه دولت و خارج از دولت بود و دربر دارنده مصالح ملی به جای مصالح محلی باشد.

آمریکا میلیاردها دلار بودجه برای نابودی جوانان ایرانی اختصاص داده است

حجت‌الاسلام نقی باقری در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌دژ با تاکید بر خودسازی انسان در ماه مبارک رمضان بیان کرد: بی‌شک رمضان بهترین فرصت برای نزدیکی به درگاه خداوند متعال بوده و اینکه انسان خود را از غل و زنجیر شیطان آزاد کرده و با گرفتن رنگ و بوی الهی، خود را از منجلاب‌های دنیوی نجات دهد.

امام جمعه شاهین‌دژ اظهار داشت: فرد روزه‌دار باید در این ماه پرفضیلت و بزرگ، از گناه، غیبت و افترا دوری کرده و از نگاه به نامحرم پرهیز کند.

وی با ابراز تاسف از اینکه آمریکا میلیاردها دلار برای مقابله با اسلام اختصاص داد افزود: علاوه بر آن 176 کانال فاسد ماهواره‌ای را آماده کرده تا روز به روز اعتقادات و معنویات جوانان کشورمان تضعیف شود بنابراین بنا به فرموده امام خمینی(ره)، آمریکا شیطان بزرگ بوده و همواره قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران را دارد. 

 

باقری با اشاره به اینکه متاسفانه برخی در صدد کمرنگ کردن مسیر اسلام ناب محمدی(ص) در جامعه هستند تصریح کرد: برخی نیز اسلام رحمانی و آمریکایی را مطرح می‌کنند که هر دو مقابل اسلام محمدی(ص) قرار دارد.

 

امام جمعه شاهین‌دژ با بیان اینکه دبیر کل سازمان ملل متحد عربستان سعودی را به سبب حمله به یمن در لیست ناقضان حقوق بشر قرار داد و چند روز پس از آن اعلام کرد که اشتباه شده است گفت: پس این مطلب نشان می‌دهد که سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشر تنها برای تامین امنیت آمریکا و رژیم صهیونیستی تشکیل شده‌اند.

باقری اظهار داشت: هم‌اکنون ثابت شده است که سازمان ملل متحد همانند رباتی است که از خود هیچ گونه اراده و قدرتی ندارد.

وی با ابراز تاسف از اینکه سخنان اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: وی اعلام کرده که هم‌اکنون در صنعت معدن شاهد فاجعه بوده و بنابراین این گفته نشان می‌دهد که در این مدت کاری از سوی دولت انجام نشده است.

 

امام جمعه شاهین دژ بیان کرد: از سوی دیگر وزیر کشور نیز با حضور در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که با رشد دو درصدی اقتصاد نمی‌توان تورم را مهار کرده و بیکاری دو برابر می‌شود، پس این عملکرد از سوی دولت تدبیر و امید قابل قبول نبوده و متاسفانه با بروز بیکاری و تورم شاهد انفجاز طلاق، بی‌خانمانی و بالا رفتن سن ازدواج خواهیم شد.

 

علاج مردم فلسطین مقاومت قاطع و مسلحانه در مقابل صهیونیست‌ها است

حجت‌الاسلام سید محمد موسوی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه سلماس با اشاره به 27 خرداد سالروز وفات حضرت خدیجه (س) اظهار داشت: حضرت خدیجه (س) از زنانی است که به درجه کمال در ایمان رسیده چنانکه حدیثی داریم که از مردان خیلی‌ها به درجه کالی ایمان رسیده‌اند اما از زنان تنها چهار نفر به نام‌های آسیه همسر فرعون، حضرت مریم(س)، حضرت خدیجه (س)و حضرت فاطمه(س) بودند.

 

امام جمعه سلماس افزود: علاقه پیامبر اکرم (ص) به حضرت خدیجه (س) نشانه ایمان و اعتقاد حضرت(س) بود و این افتخار شامل حال ایشان شده که نخستین مسلمان بوده باشد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم در مورد حضرت خدیجه (س) می‌فرمایند اگر کمک‌های ایشان نبود شاید در حرکت و پیشرفت اسلام یک اختلال و وقفه عمده‌ای به وجود می‌آمد بنابراین یکی از عوامل پیشرفت دین اسلام در آن شرایط ایثار و اموال حضرت خدیجه (س) بود چون ایشان از ثروتمندان نمونه در جزیره العرب بود.

 

حجت الاسلام موسوی با اشاره به فرازی از امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی (ره) می‌فرماید آنچه ما را می‌ترساند وابستگی فرهنگی است نه تحریم و حمله نظامی، عزیزان، ما از حصر اقتصادی و از دخالت نظامی نمی‌ترسیم، آن چیزی که ما را می‌ترساند وابستگی فرهنگی است، ما از دانشگاه استعماری و از دانشگاهی می‌ترسیم که جوانان ما را طوری تربیت کنند که به غرب خدمت کنند و این نشان از اهمیت عدم وابستگی فرهنگی است که مردم باید آگاه باشند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز در خصوص فلسطین می‌فرمایند علاج مردم فلسطین مقاومت قاطع و مسلحانه در مقابل صهیونیست‌ها است و نیز در توصیه به کشاورزی فرمودند که کشاورزی در اولویت بوده و لزوم خودکفایی در تولید محصولات حیاتی است و باید صنایع تبدیلی و تکمیلی راکنار دست کشاورز و باغدار برده و به فریاد مردم برسیم چون رکود، بیکاری و آسیب‌های اجتماعی امان را از مردم گرفته است.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :