موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/78820 :کد

0

ریشه ولنگاری فرهنگی بیکاری است

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -ریشه ولنگاری فرهنگی بیکاری است

نماینده ولی‌فقیه در مازندران، ریشه ناهنجاری‌های اجتماعی و ولنگاری فرهنگی را بیکاری برشمرد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران، ریشه ناهنجاری‌های اجتماعی و ولنگاری فرهنگی را بیکاری برشمرد.

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری، ریشه ناهنجاری‌های اجتماعی و ولنگاری فرهنگی را بیکاری برشمرد و افزود: برای رفع مشکلات و ناهنجاری‌ها باید به بیانات مقام معظم رهبری توجه داشت.


وی با اشاره به محرومیت مازندران از صنایع تبدیلی و کوچک اظهار داشت: این درحالی است که این استان به قطب کشاورزی معروف است و باید ملزومات موردنیاز این بخش فراهم شود.

وی با تأکید بر اینکه نمایندگان استان با یکدیگر اتحاد داشته باشند عنوان کرد: مسئولان در پی وحدت و همدلی باشند و برای رفع مشکل بیکاری جوانان و ناهنجاری‌ها برنامه‌ریزی کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در بخشی از سخنانش بابیان اینکه مردم از کارکرد ادارات رضایت ندارند اظهار داشت: برخی دستگاه‌ها نسبت به تکریم ارباب‌رجوع بی‌اهمیت هستند درحالی‌که این موضوع باید مهم شمرده شود.


آیت‌الله طبرسی با اشاره به فعالیت مجلس دهم، اتحاد و همدلی بین سه قوه را زمینه‌ساز تعالی و توسعه کشور و تقویت انسجام بیان کرد.


نماینده ولی‌فقیه در مازندران، به دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری اشاره و اضافه کرد: برخورد جدی با پدیده بیکاری و ولنگاری فرهنگی خواست جدی رهبر معظم انقلاب در این دیدار بوده است.

وی در بخشی از سخنانش با گرامیداشت ماه مبارک رمضان، بهره‌گیری از فیوضات این ماه را سبب تهذیب نفس ذکر کرد و از مبلغان مذهبی خواست تا در این ماه احکام دینی رابین مردم تبیین کنند.

منبع:تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :