موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/78846 :کد

0

دستگاه‌های مربوطه با گروه‌های روزه‌خوار برخورد کنند

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۰
تعداد بازدید : ۳۳۵   
 تحلیل ایران -دستگاه‌های مربوطه با گروه‌های روزه‌خوار برخورد کنند

امام جمعه اصفهان گفت: در ماه رمضان برخی، گروه‌هایی برای روزه‌خواری تشکیل و با قرار دادن عکس از روزه‌خواری در شبکه‌های اجتماعی، قصد لجبازی با دین را دارند که باید با آنها برخورد شود.

امام جمعه اصفهان گفت: در ماه رمضان برخی، گروه‌هایی برای روزه‌خواری تشکیل و با قرار دادن عکس از روزه‌خواری در شبکه‌های اجتماعی، قصد لجبازی با دین را دارند که باید با آنها برخورد شود.


به گزارش تحلیل ایران، آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با اشاره به برگزاری نماز جمعه نخستین جمعه ماه مبارک رمضان، در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اصفهان، اظهار داشت: حضور آحاد مردم شهر اصفهان از نقاط مختلف برای شرکت در نماز جمعه‌ای که در مصلای شهر برگزار شده است، نشان از آن دارد که حضور در نماز جمعه تنها مختص به قشر خاصی نیست.

 

وی در ادامه به تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی به فرمان امام خمینی نیز اشاره داشت و گفت: این ستاد طبق فرموده امام باید همه مشکلاتی که در گذشته رفع نشده بود را برطرف می کرد چراکه امام (ره) همه جنبه های اجتماعی اسلام را در نظر داشت.

امام جمعه اصفهان ادامه داد: انقلاب فرهنگی وظیفه داشت تا فرهنگ شاهنشاهی و طاغوتی را به فرهنگ انقلابی تغییر دهد که در همین زمینه قوانین خوبی به تصویب رسید اما آنطور که شایسته است، اجرایی نشده است.

 

وی گفت: کمبود بودجه فرهنگی برای اجرای این قوانین یکی از موانع بر سر راه اجرا بوده است.

آیت الله طباطبائی نژاد همچنین به وظایف ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز اشاره کرد و افزود: این ستاد بدون همراهی مردم نمی تواند فعالیت کند و مردم باید در مقابل گناهانی مانند بدپوششی و سگ گردانی در خیابان‌ها واکنش نشان دهند و بی تفاوت نباشند.

وی اظهار داشت: همه مردم موظف به اجرای امر به معروف و نهی از منکر هستند چراکه به فرموده امام (ره) آنچه ما را می‌ترساند، وابستگی فرهنگی است.

 

آیت الله طباطبائی نژاد افزود: در ماه مبارک رمضان عده ای گروه هایی برای روزه خواری خود تشکیل داده اند و با قرار دادن عکس از سفره های روزه خواری خود در شبکه های اجتماعی، قصد لجبازی با دین را دارند.

وی تصریح کرد: این افراد منافق هستند و دستگاه های مربوطه باید برخوردهای لازم با آنها را داشته باشند.

 منبع:مهر
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :