موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/78848 :کد

0

تحقق اقتصادمقاومتی نقش مهمی درمقابله بانفوذ دشمن دارد

  جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۶
تعداد بازدید : ۳۸۷   
 تحلیل ایران -تحقق اقتصادمقاومتی نقش مهمی درمقابله بانفوذ دشمن دارد

نماینده ولی فقیه درچهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید در اولویت باشد، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی در مقابله با نفوذ دشمن به کشور دارد.

نماینده ولی فقیه درچهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید در اولویت باشد، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی در مقابله با نفوذ دشمن به کشور دارد.


به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی در مقابله با نفوذ دشمن به کشور دارد، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یک اصل مهم برای کشور به شمار می رود که باید تمام تلاش را برای تحقق آن انجام دهیم.

وی افزود: تکیه بر توان داخلی و بهره گیری از ظرفیت ها مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی را هموار می کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی وابستگی ها را به خارج از کشور کم می کند، تاکید کرد: باید با تلاش بسیار، نیاز های کشور در داخل کشور تامین شود و نیازی به واردات کالاهای خارجی نباشد.

وی تاکید کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی واردات را کاهش می دهد و مسیر ایجاد اشتغال را برای جوانان کشور فراهم می کند.

 

وی با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان، بیان کرد: ماه رمضان بهترین ماه خداوند است و باید تلاش کنیم که از این ماه بیشترین بهره را بگیریم.

 

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: در این ماه فقرا و مستمندان را فراموش نکنیم و تلاش کنیم به آنها کمک کنیم.

 

وی اذعان داشت: ماه مبارک رمضان ماه خود سازی انسان است.

 

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به گرامیداشت هفته صنایع دستی، بیان کرد: صنایع دستی یکی از ظرفیت های چهارمحال

و بختیاری است که باید از این ظرفیت برای توسعه استان و ایجاد اشتغال استفاده شود.

 منبع:مهر
                               

اقتصاد مقاومتی     مقابله     نفوذ     دشمن        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :