موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/79033 :کد

0

مالک باشگاه راه‌آهن: فقط تا فردا منتظر باشگاه پرسپولیس هستیم

  شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۸
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -مالک باشگاه راه‌آهن: فقط تا فردا منتظر باشگاه پرسپولیس هستیم

مالک باشگاه راه‌‌آهن گفت: در ماجرای مهرداد محمدی فقط تا فردا منتظر باشگاه پرسپولیس می‌مانیم.مالک باشگاه راه‌‌آهن گفت: در ماجرای مهرداد محمدی فقط تا فردا منتظر باشگاه پرسپولیس می‌مانیم.


به گزارش تحلیل ایران، درخشش مهرداد محمدی در فصل گذشته و زدن 10 گل در لیگ برتر باعث شد در فصل نقل و انتقالات مورد توجه چند تیم داخلی و خارجی قرار بگیرد.


یکی از این تیم ها پرسپولیس است که هفته گذشته خواهان مهرداد محمدی شد. کار به جایی رسید که مالک باشگاه راه آهن یزدان اعلام کرد پرسپولیسی است و حاضر است رضایتنامه ستاره تیمش را برای این تیم پرطرفدار صادر کند. با این وجود و به رغم مذاکرات اولیه هنوز این اتفاق نیفتاده است.


در همین ارتباط پیمان کیانیان گفت: من و مهرداد محمدی برادری مان را به پرسپولیسی ها ثابت کرده و به رغم پیشنهادات مختلف تا این لحظه به هیچ یک به صورت جدی فکر نکردیم اما این انتظار طولانی نیست.


مالک باشگاه راه آهن یزدان تاکید کرد: به احترام هواداران پرسپولیس فقط تا یکشنبه (فردا) منتظر دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس می مانیم و بعد از آن با گزینه های دیگر به صورت جدی وارد مذاکره می شویم تا انشالله تصمیم درستی برای آینده مهرداد محمدی بگیریم.


کیانیان افزود: برای باشگاه پرطرفدار و مردمی پرسپولیس آرزوی موفقیت داشته و امیدوارم با خرید بازیکنان جدید در فصل نقل و انتفالات و تلاش مدیریت و کادرفنی بتواند دل هواداران پرشمارش را در فصل آینده شاد کند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :