موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قاچاق

a/79062 :کد

0

مبارزه با قاچاق سوخت در بخش کشاورزی

  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۵
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -مبارزه با قاچاق سوخت در بخش کشاورزی

معاون طرح و برنامه‌ریزی جهاد كشاورزی استان البرز از کاهش ۵۲ درصدی سوخت مصرفی در بخش کشاورزی در طول پنج سال گذشته خبر داد.

معاون طرح و برنامه‌ریزی جهاد كشاورزی استان البرز از کاهش 52 درصدی سوخت مصرفی در بخش کشاورزی در طول پنج سال گذشته خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران مسعود کریمی اظهار کرد: کنترل و نظارت بر نحوه توزیع سوخت در حوزه‌های مختلف بخش کشاورزی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مسئولان است.


وی خاطرنشان کرد: برای تحقق این هدف سالانه چندین جلسه توجیهی در استان برگزار و از واحدهای کشاورزی که برای فعالیت خودبه سوخت نیاز دارند بازدید می‌شود.


کریمی ادامه داد: بدون شک به‌کارگیری  گشت‌های مشترك با نمایندگان شركت پخش و تعزیرات حكومتی در مورد سوخت می‌تواند تأثیر بسزایی در كنترل آمار توزیع سوخت قاچاق دربخش کشاورزی استان داشته باشد.


وی خاطرنشان کرد: کاهش 52 درصدی میزان مصرف سوخت در بخش کشاورزی در طول پنج سال گذشته نشان می‌دهد طرح‌های مربوط به مبارزه با قاچاق سوخت در این حوزه پاسخگو بوده است.

این مسئول توضیح داد: درکنار این مورد، فرهنگ‌سازی درباره نحوه مصرف سوخت توسط فعالان بخش کشاورزی نیز در کاهش نهایی سوخت مصرفی در این بخش تأثیر بسزایی داشته است.


معاون طرح و برنامه‌ریزی جهاد کشاورزی استان البرز خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی استان به جز برنامه‌ریزی برای مبارزه با قاچاق سوخت، طرح‌هایی نیز برای مبارزه با واردات غلات نیز اجرایی می‌کند.


کریمی یادآور شد: نظارت بر خرید محصولات تضمینی، جلوگیری از ورود غلات وارداتی و برگزاری کلاس‌های آموزشی از  جمله اقدامات مستمر جهاد کشاورزی استان برای مبارزه با انواع قاچاق در این بخش است.منبع : خبرگزاری ایسنا                               

قاچاق     سوخت     بخش کشاورزی     مبارزه        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :