موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/79090 :کد

0

مسئولین باید شرمنده باشند

  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۴:۵۹
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -مسئولین باید شرمنده باشند

نماینده مردم ملایر با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری احساس مسئولیت را در نمایندگان برانگیخت، گفت: مسئولین باید از خیل عظیم «نسل جوان بیکار» شرمنده باشند.

 
نماینده مردم ملایر با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری احساس مسئولیت را در نمایندگان برانگیخت، گفت: مسئولین باید از خیل عظیم «نسل جوان بیکار» شرمنده باشند.

به گزارش تحلیل ایران، محمد کاظمی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره دیدار نمایندگان با رهبر معظم انقلاب و موضوعات مطرح شده در این دیدار اظهار کرد: این دیدار از آن جهت که آینده کاری نمایندگان را ترسیم کرد بسیار مفید بود.

وی افزود: مقام معظم رهبری نکات مهم و سازنده‌ای را مطرح کردند و عمده محورهای ایشان بحث خودسازی و ساده‌زیستی نمایندگان و توجه به وضعیت و حال خودشان بود. نمایندگان قبل از آنکه به مردم بپردازند، باید سلامت نفس داشته باشند و از حداکثر فرصت برای رسیدگی به مردم استفاده کنند.

کاظمی با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری احساس مسئولیت را در نمایندگان برانگیخت خاطرنشان کرد: نکته جانسوزی که ایشان گفتند و مسئولین باید شرمنده باشند، توجه ایشان بر خیل عظیم «نسل جوان بیکار» بود که متأسفانه نتوانسته‌ایم در این جهت گامهای مثبتی برداریم.

وی تاکید کرد: فکر می‌کنم اساسی‌ترین کار مجلس باید توجه به تحقق اقدام و عمل در بحث مسائل اقتصادی و اقتصاد مقاومتی و از طرفی تکیه بر رفع مشکلات تولید باشد.

نماینده مردم ملایر در مجلس دهم با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه متصدیان امر در وزارت صنعت و دولت توجه به مشکلات تولید و رکود است، اظهار کرد: مسئولین در بخشهای صنعتی باید با تلاش خود مشکل رکود را مرتفع کنند تا با تکیه بر تولید، که مبنا و خمیرمایه اشتغال است این معضل را حل کنیم.

عضو فراکسیون امید همچنین درباره علت رأی نیاوردن عارف برای ریاست مجلس متذکر شد: من معتقدم وقتی نماینده‌ای با اتکاء به پایگاه اجتماعی یک جریان فکری رای می‌آورد باید اخلاقاً متعهد به تصمیمات این جریان باشد.

وی افزود: اگر من با حمایت یک جریان رای می‌آورم باید در جهت تحقق اهداف آن جریان حرکت کنم چرا که حمایت آن جریان را از خود پذیرفته‌ام. این مطلب برای اعضای فراکسیون امید و سایر فراکسیونها قابل توجه بود که به قولی که داده‌اند عمل کنند.

کاظمی درباره حضور عارف در سمتهای دیگر مجلس گفت: باید علاقه وی را ملاک عمل قرار داد. حضور وی در مرکز پژوهشها و کمیسیون آموزش مفید است اما باید دید اولویت خودش کدام است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :