موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/79180 :کد

0

مبارزه امام با امریکا قابل انکار نیست

  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -مبارزه امام با امریکا قابل انکار نیست

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه بی‌بی‌سی ابزار دست حکومت انگلیس است، گفت: مبارزه امام راحل با آمریکا تا لحظه رحلت قابل انکار نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه بی‌بی‌سی ابزار دست حکومت انگلیس است، گفت: مبارزه امام راحل با آمریکا تا لحظه رحلت قابل انکار نیست.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران امروز در حاشیه مراسم ختم والده اخوان فلاح‌زاده با اشاره به سندسازی اخیر بی‌بی‌سی رسانه سلطنتی ملکه انگلیس از ارتباط پنهان امام(ره) با امریکا اظهار کرد: شبکه رسانه‌ای بی‌بی‌سی برای همه شناخته شده است و در طول تاریخ یک ابزار در دست حکومت انگلیس بوده است.


وی با بیان اینکه این مسئله برای حرکتهای انقلابی روشن است، گفت: این (ارتباط پنهانی امام خمینی با امریکا) یک دروغ محض بوده و با این کار آبروی خود را می‌برند.


حجت‌الاسلام سعیدی در پایان گفت: مسئله مبارزه با آمریکا از سال 1342 تا لحظه رحلت حضرت امام قابل انکار نبوده و برای همه شناخته شده است.


بی بی سی رسانه سلطنتی ملکه انگلیس در خبری مدعی شده بود که به تازگی به اسنادی دست یافته که در آنها بیان شده که امام خمینی (ره) در سال 1342 با دولت‌های "جان اف کندی" و "جیمی کارتر" در ارتباط بوده است.

 منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :