موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رادیو و تلویزیون

a/79189 :کد

0

«آبی‌تر از رویا» در نوبت پخش از تلویزیون

  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۹
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -«آبی‌تر از رویا» در نوبت پخش از تلویزیون

مجموعه برنامه «آبی‌تر از رویا» در ۲۹ قسمت ۱۰ دقیقه ای در قالب زنده - انیمیشن از روزهای آینده به روی آنتن خواهد رفت.مجموعه برنامه «آبی‌تر از رویا» در 29 قسمت 10 دقیقه ای در قالب زنده - انیمیشن از روزهای آینده به روی آنتن خواهد رفت.


به گزارش تحلیل ایران، این برنامه که تولید آن از آذر ماه 93 و به همت گروه خردسال مرکز صبا شروع شده بود و به دلیل تنوع داستانی و تعداد زیاد کارکتر و فضاهای انیمیشنی روند تولید آن به مدت یک سال و نیم ادامه یافت، این روزها در تکاپوی رساندن خود به قاب تلویزیون است تا در روزهای گرم تابستان لحظات شیرین و با نشاطی را برای کودکان این مرز و بوم بیافریند.


در این مجموعه برنامه سعی شده است تا با روایت قصه‌های متنوع در قالب قصه‌گویی گیتی خامنه و با استفاده از انیمیشن‌های جذاب به مسائل و موضوعات پیرامونی کودکان پرداخته و با به تصویر کشیدن حوادث و اتفاقات مختلف، نکات اخلاقی و رفتاری به کودکان آموزش و تا حد ممکن کودکان را به تفکر وادارد. از جمله موضوعات قابل پرداخت می‌توان به آموزش مسائل زیست محیطی، حقوق شهروندی، روابط اجتماعی و مهارت‌های فردی و اجتماعی به کودکان اشاره کرد.


به بار نشستن این مجموعه برنامه نتیجه تلاش گیتی خامنه بعنوان طراح، نویسنده و کارگردان هنری، نوروز عباسی کارگردان بخش انیمیشن، مهران آزاده کارگردان بخش تلویزیونی، بهزاد مهدیزاده تدوینگر، حمیدرضا یراقچیان ساخت موسیقی اعظم دلبری مدیر دوبلاژ و افسانه مهربانی که تهیه کنندگی پروژه را برعهده داشته است، بوده است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :