موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/79478 :کد

0

کونته مرا تهدید به مرگ کرد

  ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۱
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -کونته مرا تهدید به مرگ کرد

ستاره تیم ملی فوتبال ایتالیا به ستایش از آنتونیو کونته پرداخت و تاکید کرد که این مربی بزرگ او را تهدید به مرگ کرد.

 

ستاره تیم ملی فوتبال ایتالیا به ستایش از آنتونیو کونته پرداخت و تاکید کرد که این مربی بزرگ او را تهدید به مرگ کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی فوتبال ایتالیا شروعی مقتدرانه در رقابت های یورو 2016 داشت تا جایی که توانست در نخستین دیدار خود با دو گل بلژیک پر ستاره را شکست دهد تا در قامت یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی ظاهر شود.گل دوم ایتالیا را در این دیدار گرازیانو پله، ستاره ساوتهمپتون به ثمر رساند که جواب اعتماد آنتونیو کونته را داد البته این بازیکن چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد.

 

او بعد از بازی گفت: برای گل زدن در این دیدار صبر زیادی کردم. چند فرصت خوب گلزنی را از دست دادم تا  اینکه موفق شدم در وقت های تلف شده گلزنی کنم. یک مهاجم اگر می خواهد اعتماد به نفس بالایی داشته باشد به گلزنی نیاز دارد. او باید همیشه تمرکز داشته باشد و قدر موقعیت ها را به خوبی بداند. خوشبختانه موفق شدم که در این دیدار گلزنی کنم هر چند فرصت های زیادی را از دست دادم.پله درباره آسیب دیدگی که با آنها مواجه شد گفت: یکی از انگشت های دستم به شدت درد می کرد. با این حال به بازی ادامه دادم و احساس درد نداشتم. الان در شرایط خوبی به سر می برم و می توانم در دیدار بعدی به میدان روم.

 

ایسنا نوشت: ستاره ساوتهمپتون درباره عصبانیت شدید آنتونیو کونته و فریادهای این مربی گفت: دیگر همه ما شخصیت کونته را به خوبی می شناسیم و به خوبی می دانیم که او تا چه اندازه در کار خود جدی است. او مربی است که به دنبال رسیدن به ایده‌ال در بازی است و همه ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا این مربی را راضی کنیم. او بسیار حساس است و گاهی اوقات برخورد تندی دارد تا جایی که وقتی در آن ضد حمله توپ را از دست دادم من را تهدید به مرگ کرد، اما خوشبختانه جبران کردم. بلژیک تیم بسیار خوبی بود اما خوشبختانه با بازی خوبی که به نمایش گذاشتیم این تیم را شکست دادیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :