موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/79496 :کد

0

انتقاد از حقوق های ۲ میلیاردی در وزارت بهداشت

  ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۳۸   
 تحلیل ایران -انتقاد از حقوق های ۲ میلیاردی در وزارت بهداشت

در وزارت بهداشت درآمدهای نیم‌ میلیاردی و ۲ میلیاردی به صورت ماهانه وجود دارد.

 

نماینده ارومیه در مجلس با انتقاد از ابلاغیه اخیر رئیس جمهور درباره حداقل و حداکثر حقوق ها، گفت: در وزارت بهداشت درآمدهای نیم‌ میلیاردی و 2 میلیاردی به صورت ماهانه وجود دارد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه پارلمان، در اخطاری قانونی با  استناد به اصل 9 قانون اساسی که در رابطه با تبعیضات حقوقی است اظهار داشت: طبق مصوبه نمایندگان مجلس، حداقل و حداکثر دستمزدها باید به گونه‌ای باشد که به عنوان مثال اگر کسی یک میلیون تومان حقوق می‌گیرد، حقوق او اختلاف زیادی با فرد دیگری نداشته باشد.

 

وی افزود: در وزارت بهداشت درآمدهای نیم میلیاردی و 2 میلیاردی ماهانه وجود دارد و آقای رئیس جمهور هم حداقل و حداکثر دریافتی را 10 برابر ابلاغ کرده است که ما نمی‌دانیم آقای رئیس جمهور این رقم را از کجا آورده است؟ 

 

فارس نوشت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی‌پور توضیح داد بنده به دیوان محاسبات دستور دادم بحث حقوق‌های این چنینی را بررسی کند و  احتمالا تا اوایل هفته آینده گزارش خود را خواهد داد و اگر تخلفی انجام شده باشد، به اطلاع نمایندگان مجلس خواهیم رساند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :