موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/79581 :کد

0

تمام بازیکنان جدید باید در تست‌های پزشکی شرکت کنند

  ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۸
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -تمام بازیکنان جدید باید در تست‌های پزشکی شرکت کنند

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که تمام بازیکنان جدید این تیم باید پیش از ثبت قراردادشان در تست‌های پزشکی شرکت کنند.

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که تمام بازیکنان جدید این تیم باید پیش از ثبت قراردادشان در تست‌های پزشکی شرکت کنند.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، علیرضا منصوریان درباره بازیکنانی که جذب استقلال شده‌اند، گفت: تمامی بازیکنان قبل از ثبت رسمی قرارداد، توسط دکتر امین نوروزی باید تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارند و بعد از اینکه نتیجه این تست‌ها به سرپرست تیم یعنی منصور پورحیدری ابلاغ شد، قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ ثبت می‌شود.


وی در ادامه افزود: وظیفه کمیته نقل‌و‌انتقالات جذب بازیکن بوده که تا به امروز انجام شده است، اما باید برای ثبت قرارداد بازیکنان تست‌های پزشکی را که امری عادی و درست در فوتبال روز دنیاست، پشت سر بگذارند.


تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال نوشت: سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: از دکتر نوروزی درخواست کرده‌ام همه بازیکنان، کادر فنی، پزشکی، تدارکات و اجرایی تیم باید قبل از شروع لیگ اکوی قلب و تست خون بدهند. هر اتفاق در فوتبال یک تجربه جدید است و سال گذشته در نفت تهران برای ما اتفاقی افتاد که از آن درس گرفته‌ایم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :