موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/79592 :کد

0

واکنش برانکو به حضور کنعانی‌زادگان در استقلال

  ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۵
تعداد بازدید : ۳۴۳   
 تحلیل ایران -واکنش برانکو به حضور کنعانی‌زادگان در استقلال

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این باشگاه جایگزین خوبی برای محمدحسین کنعانی‌زادگان خواهد داشت.

 

 

 

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این باشگاه جایگزین خوبی برای محمدحسین کنعانی‌زادگان خواهد داشت.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم، برانکو ایوانکوویچ بعد از نشست عصر امروز (سه‌شنبه) خود با علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به فراهم آوردن مقدمات برای حضور بازیکنان تیمش در تست پزشکی گفت: من ساعت 18 امروز در آکادمی پزشکی جلسه‌ای با رئیس این مرکز خواهم داشت و می‌خواهم با رئیس این مرکز در مورد معاینه پزشکی بازیکنان صحبت کنم.


وی در واکنش به حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان در تیم استقلال تهران اظهار داشت: به این بازیکن تبریک می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت دارم. کنعانی‌زادگان نخواست برای تیم ما بازی کند، اما جای نگرانی نیست و برای او جایگزین خوبی داریم. ما چه کاری می‌توانیم انجام دهیم، او رفت دیگر.


سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه تا قبل از آغاز اردوی آماده‌سازی سرخپوشان همه بازیکنان به مراحل آماده‌سازی این تیم ملحق شوند، خاطرنشان کرد: امیدوارم قبل از اردو تمامی بازیکنان به تیم اضافه شوند و با حضور همه بازیکنان به اردوی پیش‌فصل برویم. 


برانکو همچنین با اشاره به وضعیت رضا خالقی‌فر تأکید کرد: احتمالاً این بازیکن نیز از جمع ما جدا خواهد شد.


وی درباره غیبت ملی‌پوشان در تمرینات پرسپولیس تأکید کرد: با آنها تماس گرفته‌ایم، اما متأسفانه گوشی‌های خود را جواب نمی‌دهند! فقط وحید امیری و بیرانوند جواب تلفن ما را دادند. گویا دیگر بازیکنان ملی‌پوش ما گوشی‌های‌شان خراب شده است.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به وضعیت رامین رضاییان نیز گفت: رامین رضاییان نیز جواب تلفن ما را نمی‌دهد و همانند چند بازیکن دیگر گوشی تلفن خود را گم کرده است اما کامیابی‌نیا به تمرینات خواهد آمد. 


برانکو در پاسخ به این پرسش که «جریمه‌ای برای این بازیکنان در نظر خواهید گرفت؟» گفت: صد درصد جریمه نقدی برای آنها در نظر داریم، چون به تمرینات نیامده‌اند. 


وی با اشاره به وضعیت میلاد کمندانی  اظهار داشت: هنوز تصمیمی در مورد کمندانی اتخاذ نکرده و به قطعیت نرسیده‌ایم. 


این مربی کروات از تمدید قرارداد هموطنش لوکا ماریچ با سرخپوشان خبر داد و تصریح کرد: با این بازیکن در حال  مذاکره هستیم تا شرایط را برای ادامه حضورش در پرسپولیس فراهم کنیم. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :