موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/79747 :کد

0

آغاز دور جدید ثبت نام عتبات عالیات

  چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۵
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -آغاز دور جدید ثبت نام عتبات عالیات

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید ثبت نام های سفر زیارتی عتبات عالیات خبر داد و گفت: در این دوره، اعزام به سامرا افزایش دو برابری خواهد داشت.مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید ثبت نام های سفر زیارتی عتبات عالیات خبر داد و گفت: در این دوره، اعزام به سامرا افزایش دو برابری خواهد داشت.


به گزارش تحلیل ایران، محسن نظافتی افزود: متقاضیان سفر به عتبات عالیات برای اعزام های ۱۳ تیر ماه لغایت ۲۵ مرداد ماه امسال می توانند از امروز برای این سفر زیارتی ثبت نام کنند.


وی در این باره افزود: متقاضیان برای ثبت نام قطعی در کاروان ها می توانند با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی سراسر کشور و یا مراجعه به سامانهwww.atabat.org.ir اقدام نمایند.


نظافتی با بیان اینکه در این دوره علاوه بر زائران عادی، دانشجویان نیز به عتبات اعزام می شوند، توضیح داد: سفرهای این دوره در قالب بسته های ۴، ۵ ، ۶ و ۷ روزه و در برخی استان ها ۱۲ روزه و بصورت هوایی و زمینی خواهد بود و سفرها در قالب بسته های معمولی و ارزان قیمت ارائه شده است.


این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت بیان کرد: در دوره جدید، میزان اعزام ها به سامرا دو برابر افزایش می یابد و با توجه به استقبال زائران با تلاش برای فراهم آوردن امکانات اقامتی و پارکینگ در آینده شاهد افزایش بیشتر اعزام ها به سامرا خواهیم بود.


مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در خصوص اعزام های عتبات در ماه مبارک رمضان گفت: امسال استقبال متقاضیان از سفرهای ماه مبارک رمضان بیشتر از گذشته بود و در نیمه دوم ماه مبارک شاهد افزایش ظرفیت اعزام ها بیشتر از سال های قبل خواهیم بود.


وی در خصوص سفرهای عتبات ماه رمضان توضیح داد: در بسته های سفر ۱۴ شبه زائران ۱۰ شب در کربلا، سه شب در نجف و یک شب در کاظمین و سامرا خواهند بود و در بسته های ۲۱ شبه، زائران ۱۰ شب در کربلا، ۱۰ شب در نجف و یک شب در کاظمین و سامرا اقامت خواهند داشت.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :