موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ایران

a/798 :کد

0

۲۲ اسفند؛ انتخابات شورایاری

  ﺳﻪشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ — ۱۹:۴۴
تعداد بازدید : ۸۳۳   
 تحلیل ایران -۲۲ اسفند؛ انتخابات شورایاری

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران با اعلام خبر برگزاری انتخابات شورا یاریها در ۲۲ اسفند گفت : نیمه دوم فروردین ۹۴ آغاز رسمی فعالیت دوره چهارم شورایاری‌ می باشد .

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران با اعلام خبر برگزاری انتخابات شورا یاریها در ۲۲ اسفند گفت :  نیمه دوم فروردین ۹۴ آغاز رسمی فعالیت دوره چهارم شورایاری‌ می باشد .

به گزارش خبرنگار تحلیل ایران ، مرتضی طلایی رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران در نشست خبری چهارمین دوره انتخابات شورایاری ‌های شهر تهران با اشاره به فرایند انتخابات شورایاری ‌ها افزود: خوشبختانه تمامی فرآیندها طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در حال اجراست.

مرتضی طلایی افزود : از 14 تا 20 اسفند زمان تبلیغات داوطلبان در نظر گرفته شده است و در روزهای آینده و همزمان با زمان تبلیغات، اطلاع‌رسانی وسیعی در مناطق مختلف تهران خواهد شد.

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران افزود : بالغ بر 13 هزار نفر داوطلب در این دوره ثبت نام کرده‌اند که حدود 3500 نفر از آنان برای شورایاری‌ها انتخاب خواهند شد .

نایب رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: برای برگزاری انتخابات با شکوه و حضور حداکثری مردم از تمام ظرفیت‌ها استفاده  که در این بین نشست‌هایی با ائمه جماعت شهر تهران برگزار خواهد شد.

طلایی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود مشارکت شهروندان در این دوره نسبت به دوره‌های گذشته افزایش یابد، گفت : پیش‌بینی می‌شود 100 درصد مشارکت در این دوره شکل بگیرد که در این زمینه نیاز است اطلاع‌رسانی از سوی دستگاه‌های مختلف و رسانه‌ها صورت گیرد.

رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران ادامه داد: برای برگزاری انتخابات باشکوه، نشست‌هایی نیز با هیأت مذهبی در سازمان تبلیغات برگزار خواهد شد تا بتوانیم از ظرفیت موجود هیأت مذهبی در سازمان تبلیغات و یکصد مسجد خاص تهران با هماهنگی مرکز امور رسیدگی مساجد نیز استفاده کنیم.

طلایی ادامه داد: در بحث تبلیغات نیز تمهیداتی برای داوطلبان در نظر گرفته شده است تا تبلیغات پیامکی از طریق داوطلبان به 500 نفر از افراد مورد علاقه آنها صورت گیرد که در این زمینه نیز از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها استفاده خواهد شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ابراز امیدواری کرد: در 22 اسفند روز برگزاری انتخابات چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها در 354 محله تهران شهروندان حضور حداکثری را داشته باشند و منتخبان خود را انتخاب کنند.

ا.ا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :