موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/79907 :کد

0

عربستان مدعی شد؛ انصارالله به تعز تجهیزات نظامی ارسال می‌کند

  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۹
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -عربستان مدعی شد؛ انصارالله به تعز تجهیزات نظامی ارسال می‌کند

روزنامه سعودی الشرق الاوسط مدعی شده است انصار الله و کمیته‌های مردمی یمن نیرو و تجهیزات نظامی بیشتری به تعز ارسال کرده‌اند.

روزنامه سعودی الشرق الاوسط مدعی شده است انصار الله و کمیته‌های مردمی یمن نیرو و تجهیزات نظامی بیشتری به تعز ارسال کرده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران،‌ «روزنامه الشرق الاوسط» عربستان، به نقل از منابع محلی مدعی شده که انصار الله و کمیته‌های مردمی یمن نیرو و تجهیزات نظامی به اطراف شهر تعز در جنوب غرب یمن ارسال کرده‌اند.

 

بر اساس ادعای این روزنامه منطقه «تبه الحرمین» و «الخزان» در منطقه الضباب در غرب تعز و بخش‌هایی از شمال و شرق این شهر شاهد درگیری‌های زیادی میان نیروهای انصار الله و شبه نظامیان وابسته به هادی بوده است.

 

این منابع مدعی شدند که درگیری‌های دو طرف طی 24 ساعت گذشته ادامه داشته و صدای انفجار در مناطق مختلف این شهر به گوش رسیده است.

 

این در حالی است که یک منبع نظامی یمنی تأکید کرد جنگنده‌های ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان طی چند ساعت گذشته بارها آتش‌بس را در چند استان یمن نقض کرده‌اند.

بر اساس این خبر جنگنده‌های عربستان چندین بار بر فراز صنعا و استان‌های تعز، جوف، مأرب و منطقه نهم در صنعا پرواز کرده‌اند.

 

این منبع تأکید کرد در حالی که شبه نظامیان وابسته به ائتلاف عربی قصد پیشروی در منطقه‌ای در نزدیکی بلندی‌های هیلان در مأرب را داشتند، نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی خودروی زرهی شبه نظامیان وابسته به عربستان را منهدم کرده‌اند.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :