موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/79909 :کد

0

نیمه نخست جدال همسایه‌های بریتانیایی‌ را ولز برد

  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۹
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -نیمه نخست جدال همسایه‌های بریتانیایی‌ را ولز برد

در مهمترین بازی از گروه B یورو ۲۰۱۶، این ولز بود که توانست سه‌شیر را شکست دهد.

در مهمترین بازی از گروه B یورو ۲۰۱۶، این ولز بود که توانست سه‌شیر را شکست دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران، در دومین بازی از دور دوم بازی‌های گروه B یورو 2016، امروز (پنجشنبه) تیم‌های ملی انگلیس و ولز در ورزشگاه بولارت دللیس شهر لانس به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با تک گل گرث بیل به سود ولز خاتمه یافت.

 

در 45 دقیقه نخست، انگلیسی‌ها که برای جبران تساوی ناامید کننده بازی اول‌شان برابر روسیه و نیز کسب اولین بردشان در یورو 2016 به میدان رفتند، هجومی‌تر بازی را آغاز کردند.

 

سپردن توپ به بال‌ها و ارسال توپ از جناحین به خصوص از سمت راست، مهمترین برنامه بازی شاگردان هاجسون بود و با این شیوه چند بار هم دروازه ولز را تهدید کردند که شاید بهترین آنها در دقیقه هفت بود زمانی که آدام لالانا از سمت راست توپ را ارسال کرد اما رحیم استرلینگ در فاصله‌ای نزدیک به دروازه آن را به بیرون فرستاد.

 

بعد از این صحنه موقعیت گلزنی نه چندان خطرناکی روی دروازه دو تیم خلق نشد هرچند آنها در ضربات شروع مجدد فرصت‌های نصفه و نیمه‌ای داشتند. در حالی که انگلیس به بازی هجومی‌اش ادامه داد، ولز هم نیم نگاهی به ضد حملات داشت اما موقعیت‌های که انگلیس داشت به مراتب خطرناک‌تر بودند.

 

چهار دقیقه به پایان نیمه اول اما این ولزی‌ها بودند که برخلاف جریان بازی به گل رسیدند و این گل را هم کسی نزد جز سرشناس‌ترین بازیکن‌شان گرث بیل که همچون بازی اول برابر اسلواکی، با یک ضربه ایستگاهی زیبا گلزنی کرد. شوتی که او از بالای دیوار دفاعی انگلیسی‌ها عبور داد را جو هارت به خاطر جای‌گیری نادرست نتوانست مهار کند. به این ترتیب انگلیسی‌ها نیمه نخست را با شکست به پایان رساندند.

 

منبع:تسنیم

                               

تیم ملی     انگلیس     یورو 2016     بازی     شکست    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :