موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/79960 :کد

0

بوآتنگ بهترین بازیکن دیدار آلمان و لهستان شد

  جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۹
تعداد بازدید : ۸۶   
 تحلیل ایران -بوآتنگ بهترین بازیکن دیدار آلمان و لهستان شد

«ژرومه بوآتنگ» مدافع غنایی الاصل تیم ملی فوتبال آلمان به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم های آلمان و لهستان در چارچوب رقابت های یورو ۲۰۱۶ انتخاب شد.

«ژرومه بوآتنگ» مدافع غنایی الاصل تیم ملی فوتبال آلمان به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم های آلمان و لهستان در چارچوب رقابت های یورو 2016 انتخاب شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ژرومه بوآتنگ مدافع ملی چوش تیم بایرن مونیخ که پنجشنبه شب در دیدار تیم های آلمان و لهستان نمایش خوبی از خود نشان داد، به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.


تیم های آلمان و لهستان در دومین دیدار خود در چارچوب گروه سوم رقابت های یورو 2016 فرانسه از ساعت 23 و 30 دقیقه به وقت تهران در سنت دنیس به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان و پس از 90 دقیقه بازی، تلاش بازیکنان ثمری نداشت و این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.


آلمان و لهستان پیش از این دیدار به ترتیب تیم های اوکراین (2 بر صفر) و ایرلند شمالی( یک بر صفر) را در دیدار اول خود شکست داده بودند، با اندیشه کسب پیروزی و اطمینان از صعود به دور بعدی یورو 2016 وارد زمین شده بودند.


در این چارچوب قرار است تیم های اوکراین، لهستان، آلمان و ایرلند شمالی روز سه شنبه اول تیرماه آخرین دیدار این مرحله را در گروه سوم برابر یکدیگر انجام دهند.منبع : ایرنا  

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :