موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/80018 :کد

0

ششمین جدال والیبالیست های ایران با آمریکا در لیگ جهانی

  جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۸
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -ششمین جدال والیبالیست های ایران با آمریکا در لیگ جهانی

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در لیگ جهانی با آمریکا دیدار می کند.

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در لیگ جهانی با آمریکا دیدار می کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ جهانی بامداد شنبه به مصاف آمریکا می رود.


تیم ملی ایران که اولین بازی خود را در این رقابت ها به برزیل میزبان واگذار کرد باید از ساعت 45 دقیقه بامداد شنبه 29 خرداد رودرروی قهرمان 2 دوره این رقابتها قرار بگیرد.

آمریکا در بازی نخست با آرژانتین بازی کرد که در این دیدار موفق شد سه بر یک حریف خود را شکست دهد.


تیم های ملی ایران و آمریکا تاکنون پنج بازی را در لیگ جهانی با یکدیگر انجام داده‌اند که ایران در دو بازی پیروز شده و سه بازی را هم به حریف واگذار کرده است.

آمریکا در سال های 2008 و 2014 موفق شده قهرمان لیگ جهانی شود. این تیم سابقه یک نایب قهرمانی و کسب سه مدال برنز را هم در این لیگ دارد تا به عنوان چهارمین تیم پرافتخار این رقابت ها شناخته شود.


این تیم 19 دوره در لیگ جهانی حضور داشته است.

تیم ملی آمریکا با کسب عنوان قهرمانی جام جهانی 2015 موفق شد سهمیه المپیک 2016 ریو را کسب کند و خودش را در حد مدعی قهرمانی این رقابت ها نشان دهد.

این تیم سه بار هم در المپیک قهرمان شده و با سه نایب قهرمانی و سه مقام سومی در رده چهارم پرافتخارترین های المپیک قرار دارد.


"جان اسپرو" سرمربی گری آمریکا را بر عهده دارد.

متیو آندرسون، آرون راسل، تیلور ساندر، دیوید لی (کاپیتان)، کاویکا شوجی ، ویلیام رید پری، مورفی تروی، میکا کریستنسن ، راسل هولمز، مکسول هولت، گارِت مواگوتوشا، دیوید اسمیت، داستین واتن و اریک شوجی بازیکنان تیم ملی آمریکا در لیگ جهانی 2016 هستند.


چهار تیم المپیکی ایران، آرژانتین، برزیل و آمریکا در هفته اول لیگ جهانی 2016 هم گروه هستند و بازی های این گروه به میزبانی ریو برزیل برگزار می شود.

 
 منبع : ایسنا 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :