موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/80062 :کد

0

نیروهای انتظامی اجازه فساد درحاشیه زاینده رود را نمی دهند

  جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۶
تعداد بازدید : ۳۲۱   
 تحلیل ایران -نیروهای انتظامی اجازه فساد درحاشیه زاینده رود را نمی دهند

امام جمعه موقت اصفهان گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دستگاه های انتظامی اجازه نمی دهند در شب های ماه مبارک رمضان، در حاشیه زاینده رود و پارک ها فساد رخ دهد.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دستگاه های انتظامی اجازه نمی دهند در شب های ماه مبارک رمضان، در حاشیه زاینده رود و پارک ها فساد رخ دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مجتبی میردامادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان در مصلی بزرگ امام خمینی(ره)، با اشاره به لزوم تدبر و تعقل در قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: عمل نکردن به بسیاری از واجبات مانند حجاب و کنار گذاشتن امر به معروف و نهی از منکر، در نتیجه بی توجهی به محتوای قرآن کریم است.

وی در ادامه با اشاره به انعکاس بخشی از سخنان نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه اصفهان در شبکه های اجتماعی و سایت ها، تصریح کرد: متاسفانه در برخی سایت ها و شبکه ها نسبت به این سخنان رفتار ناجوانمردانه ای صورت گرفت.

 

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه خشک شدن زاینده رود موضوعی، اقلیمی و البته تقدیری است، گفت: خدا در قرآن نیز فرموده است که سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم مگر اینکه خودشان اراده کنند.

 

وی با اشاره به حضور ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دستگاه های انتظامی برای مبارزه با روزه خواری علنی، اظهار داشت: این نیروها اجازه نمی دهند در شب های ماه مبارک رمضان، در حاشیه زاینده رود و پارک ها فساد رخ دهد و گناه صورت گیرد.

میردامادی با بیان اینکه صحبت های هفته گذشته نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، حق بود و گناه سبب بسته شدن درهای رحمت می شود، گفت: دردها، ناشی از مرتکب شدن گناه است.

وی همچنین در بخش های دیگری از خطبه های خود به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص نترسیدن از دشمن اشاره داشت و افزود: ایشان فرمودند در صورتی می توانیم به مردم امنیت دهیم که قدرتمند شویم.

 

امام جمعه موقت اصفهان تصریحکرد: ما باید آنقدر قدرت داشته باشیم که دشمن از فکر حمله به ما بترسد و به دلیل همین قدرت است که دشمن پای میزه مذاکره با ایران آمده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :