موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/80074 :کد

0

عملکرد کمیته در جلسات هیات رئیسه مورد بررسی قرار می‌گیرد

  جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۷
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -عملکرد کمیته در جلسات هیات رئیسه مورد بررسی قرار می‌گیرد

نایب رئیس اول فدراسیون گفت: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، کلیه فعالیتهای کمیته های فدراسیون چهار ساله بوده است.

نایب رئیس اول فدراسیون گفت: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، کلیه فعالیتهای کمیته های فدراسیون چهار ساله بوده است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سایت فدراسیون، علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون گفت: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال، کلیه فعالیت‌های کمیته‌های فدراسیون چهار ساله بوده و کمیته‌ها براساس احکام قبلی خود، به فعالیت‌شان ادامه می‌‌دهند.

 

وی گفت: طبق مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال قرار بر این شد که کلیه عملکرد کمیته‌ها و همچنین مدت زمانی که از فعالیت رئیس آن کمیته باقی مانده، گزارشی تهیه و در نشست هیات رئیسه مطرح شود. اگر مدت زمان 4 ساله ریاست یک فرد در کمیته به پایان رسیده است، با تصمیم گیری در هیات رئیسه و بنا به پیشنهاد رئیس فدراسیون یا به فعالیتش ادامه می‌دهد و یا اینکه سرپرست برای آن کمیته از سوی رئیس مشخص و به اعضای هیات رئیسه معرفی می‌شود و در نهایت با تصویب و موافقت اعضای هیات رئیسه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

 

نایب رئیس اول فدراسیون گفت: اکنون بررسی ها ی عملکرد کمیته‌ها در جلسات هیات رئیسه به منظور ارزیابی عملکرد آنها بعد از 4 سال، در دستور کاری قرار گرفته و همانطور که در بالا اشاره کردم، با توجه به اختیاراتی که رئیس فدراسیون مبنی بر تغییر رئیس و انتخاب سرپرست جدید در کمیته دارد و یا اینکه همان مسئول کمیته با توجه به رضایت و ارزیابی عملکردش، به فعالیتش ادامه می دهد.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :