موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/80127 :کد

0

استقبال مردم غنا از موزه سیار و سفیران صلح ایران

  شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۴
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -استقبال مردم غنا از موزه سیار و سفیران صلح ایران

با توجه به پیگیری و هماهنگی‌های صورت‌گرفته توسط سفارت و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در غنا، مدیرعامل سازمان مردم‌نهاد و موسسه بین‌المللی فرهنگسازان کودکان پارس و بنیانگذار نخستین موزه سیار آموزش

 

با توجه به پیگیری و هماهنگی‌های صورت‌گرفته توسط سفارت و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در غنا، مدیرعامل سازمان مردم‌نهاد و موسسه بین‌المللی فرهنگسازان کودکان پارس و بنیانگذار نخستین موزه سیار آموزشی و بشردوستانه کودک از روز دوشنبه 24 خرداد 1395 و به مدت شش روز به اکرا پایتخت غنا سفر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، خانم نیکذات، روز سه‌شنبه 25 خرداد، با مدیر موزه ملی و مدیر مرکز هنری غنا ملاقات و موزه سیار سفیران فرهنگ صلح را در محل این موزه و با حضور دانش‌آموزان، معلمان و مسئولان برخی مدارس اکرا، برگزار کرد.


در این موزه، ضمن نمایش وسایل فرهنگی و هنری از جمله عروسک‌های دیگر کشورها، کارگاهی آموزشی با هدف ترویج فرهنگ صلح، آموزش ارزش‌های زندگی، تنوع فرهنگی و همچنین عناصر فرهنگی و هنری ایران برگزار شد.


بر اساس اعلام سفارت ایران در غنا، وی روز جمعه 28 خرداد نیز در مرکز هنرهای غنا (ART CENTER) حضور یافته و به اجرای برنامه‌های خود پرداخت. همچنین نمایشگاهی نیز از آثار هنری و دستاوردهای این سفر جهت بازدید ایرانیان مقیم در مرکز سلامت ایرانیان (ایران کلینیک) در اکرا برگزار شد.


بنیانگذار نخستین موزه سیار آموزشی و بشردوستانه کودک روز یکشنبه 30 خرداد غنا را به مقصد گینه کوناکری ترک می‌کند.


منبع:ایسنا

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :