موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/80323 :کد

0

ادامه عملیات ارتش سوریه در منطقه غوطه

  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۶
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -ادامه عملیات ارتش سوریه در منطقه غوطه

گروه تکفیری جبهه النصره ضربات کمرشکنی در شهرک های محمدیه و بالا از سوی ارتش سوریه متحمل شد.

گروه تکفیری جبهه النصره ضربات کمرشکنی در شهرک های محمدیه و بالا از سوی ارتش سوریه متحمل شد.
 
 به  تحلیل ایران گزارش ، ارتش سوریه و مقاومت در دو روز اخیر، ضربات کمرشکنی را به گروه تکفیری جبهه النصره و متحدانش در شهرک های "محمدیه" و "بالا" در عمق غوطه شرقی وارد کرده اند.

این در حالی است که تروریست های مسلح وابسته به گروه تکفیری صهیونیستی جبهه النصره، برخی مراکز ارتش سوریه در منطقه حوش فاره واقع در جنوب غوطه دمشق را با گازهای سمی مورد حمله قراردادند.

به گفته پزشکان این گازها ترکیباتی از ماده فسفر است و سیستم عصبی بدن را دچار خلل می کند. یک سرباز ارتش سوریه که در اثر این گازها مجروح و در بیمارستان بستری شده است، گفت وقتی بمب را به طرف ما شلیک کردند، دود زیادی ایجاد شد و دچار عوارضی از قبیل تیرگی دید، ترشحات دهانی و تنگی نفس شدم و حتی به سختی راه می رفتم.

برپایه این گزارش، در محور جنوب سوریه و همزمان با اذعان منابع امنیتی رژیم صهیونیستی به ادامه حمایت نظامی و مالی این رژیم از گروه های تروریستی در منطقه جولان اشغالی، حضور نماینده گروه تروریستی موسوم به ارتش آزاد در کنگره هرتزیلیا که به امنیت این رژیم می پردازد، دلیل دیگری بر مزدوری تروریست های مسلح  برای صهیونیست ها و سایر دشمنان سوریه و محور مقاومت است.

عصام زیتون  که به عنوان نماینده گروه تروریست ارتش آزاد در این کنگره حضور داشت، گفت ما برای اثبات وجود خود در این کنگره شرکت کرده ایم و آماده همکاری برای تامین امنیت اسرائیل هستیم. حالا برای همگان آشکار شده است که شعار دمکراسی و آزادی که شش سال پیش از سوی فتنه گران در سوریه ،مطرح شده بود، بهانه ای پیش نیست تا دشمنان به هدف اصلی خود برسند که همانا ضربه زدن به محور مقاومت است.
 
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :