موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/80463 :کد

0

نقل و انتقالات برای پرسپولیس تمام نشده است

  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۲۹
تعداد بازدید : ۴۱۰   
 تحلیل ایران -نقل و انتقالات برای پرسپولیس تمام نشده است

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نقل و انتقالات برای ما هنوز تمام نشده و با جذب نفرات جدید تیم را کامل خواهیم کرد.

 

 

 

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نقل و انتقالات برای ما هنوز تمام نشده و با جذب نفرات جدید تیم را کامل خواهیم کرد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، حمیدرضا گرشاسبی پس از خروج از جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:در این جلسه درباره آکادمی باشگاه و همچنین فعالیت‌های تیم بزرگسالان پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات صحبت کردیم.


وی درباره اینکه آیا سخنگوی باشگاه پرسپولیس انخاب شده یا خیر، اظهار داشت: صحبتی در این خصوص انجام نشده و قرار است طاهری فعلا خودش کارها را انجام دهد. البته باید بگویم که ما به دنبال بازیکنان جدید هستیم و نقل و انتقالات برای ما تمام نشده است. به زودی تیم پرسپولیس کامل خواهد شد. البته باید بگویم 7 بازیکن ما در اردوی تیم ملی هستند و در این شرایط تیم کاملی را نمی‌توانیم به اردو بفرستیم. البته اگر برانکو صلاح بداند با همین تعداد راهی اردو خواهیم شد.


خبرگزاری فارس نوشت: گرشاسبی درباره حضورش در سمت مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش اظهار داشت: به هر حال ما کارمند وزارت ورزش هستیم و هر جا که به ما دستور بدهند آنجا کار خواهیم کرد. از من خواسته شد در این حوزه فعالیت کنم و من هم انجام وظیفه خواهم کرد.


وی درباره قرارداد بازیکنان پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود رقم‌ها میلیاردی بوده، افزود: در سال‌های قبل رقم قرارداد بازیکنان روی سایت رفت والان هم بحث بر این است که وقتی قراردادها بسته شد همه باشگاه‌ها رقم قراردادشان را اعلام کنند. وزیر ورزش همواره بر روی شفاف‌سازی تاکید دارد و معتقد است که قراردادها باید به گونه‌ای بسته شود که بازیکن و باشگاه ضرر نکند. تلاش ما بر روی شفاف‌سازی است.


عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درمورد شانس قهرمانی این تیم در فصل آینده اظهار داشت: هدف اول ما این است که پرسپولیس خوب بازی کند و بعد از آن به دنبال قهرمانی باشد. وقتی ما به تیم آمدیم این تیم در انتهای جدول قرار داشت اما کارهای خوبی انجام شد و در جدول پیشرفت کردیم. مطمئنا اگر اشتباهات داوری نبود ما قهرمان لیگ می‌شدیم. به هر حال مردم نوع بازی ما را دوست دارند و تلاش می‌کنیم مثل گذشته بازی کنیم. شما دیدید که ما نائب‌قهرمان شدیم اما صد هزار نفر تیم را تشویق کردند.


گرشاسبی در مورد شکایت بازیکنان خارج از پرسپولیس اظهار داشت:‌این مسئله در بخش حقوقی پیگیر می‌شود و امیدواریم شرایط به گونه‌ای باشد که دچار مشکل نشویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :