موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/80495 :کد

0

اشکرتل: لازم باشد با لگد استوریج را می زنم

  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۰۷
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -اشکرتل: لازم باشد با لگد استوریج را می زنم

مدافع اسلواکی از تقابل با دانیل استوریج در بازی دوشنبه شب سخن به میان آورده است.

مدافع اسلواکی از تقابل با دانیل استوریج در بازی دوشنبه شب سخن به میان آورده است.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از دیلی میل، انگلیس و اسلواکی، دوشنبه شب در چارچوب رقابت های یورو 2016، در سنت اتین،  به مصاف هم خواهند رفت و این در حالی است که هر دو تیم می توانند با یک تساوی به دور بعد صعود کنند. مارتین اشکرتل مدافع اسلواک ها در این بازی فرصت این را دارد که برابر خیلی از هم تیمی های خود به میدان برود. یکی از این بازیکنان ممکن است دانیل استوریج باشدکه در لیورپول هم تیمی اشکرتل بود و با گلزنی در بازی قبل ممکن است از ابتدا برای انگلیس به میدان برود.


مارتین اشکرتل پیش از دیدار تیمش برابر انگلیس گفت: بازی مهمی برابر انگبلیس داریم و قطعا برای برد به میدان خواهیم رفت. برد در بازی قبل روحیه تیم ما را بالا برده است و امیدواریم که بتوانیم روند خوبمان را در ادامه برابر انگلیس ادامه دهیم.


او درباره تقابل با دانیل استوریج نیز گفت: ما قبل از مسابقه و بعد از آن با هم دوست هستیم اما در جریان مسابقه دوست نیستیم. اگر از دنیل نیز این سوال را بپرسید، همین پاسخ را خواهد داد. ما اینجا هستیم تا تمام توانمان را برای تیممان به خدمت بگیریم و اگر بازم باشد او را با لگد می زنم.منبع : خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :