موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/80739 :کد

0

آخرین وضعیت تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات

  ﺳﻪشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۱
تعداد بازدید : ۳۰۷   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات

تیم تراکتور که با پایان لیگ چهاردهم دستخوش تغییرات و تحولات زیادی شده است در حال تکمیل کردن تیم خود می باشد. آن‌ها سه گزینه دیگر زیر سر دارند که به نظر می‌رسد طی روز‌های آینده با خبرهایی در این مورد ش

تیم تراکتور که با پایان لیگ چهاردهم دستخوش تغییرات و تحولات زیادی شده است در حال تکمیل کردن تیم خود می باشد. آن‌ها سه گزینه دیگر زیر سر دارند که به نظر می‌رسد طی روز‌های آینده با خبرهایی در این مورد شنیده شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم تراکتور سازی خود را برای حضور قدرتمند در لیگ شانزدهم آماده می‌کند و تا بدین جا آن‌ها توانسته‌اند بازیکنان خوبی را در اختیار بگیرند. در زیر نگاهی به بازیکنان ورودی و خروجی این داشتیم.

•  تا به اینجا جدایی بازیکنانی مثل بختیار رحمانی، شجاع خلیل‌زاده، فردین عابدینی، آگوستو سزار، کارلوس کاردوسو، مسعود همامی، آلویز نانگ و یان رمزی از تیم تراکتورسازی قطعی شده است.

•  تراکتورسازی همچنین قرارداد سعید آقایی(دفاع چپ)، مهدی کیانی(هافبک تدافعی و کاپیتان تراکتور سازی)، محمد ایرانپوریان(دفاع راست)، خالد شفیعی(دفاع وسط) را تمدید کرده است.

•  سینا عشوری (هافبک تدافعی) هم پس از اتمام دوره سربازی قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد و فصل آینده در این تیم توپ خواهد زد.

•  هادی محمدی (دفاع وسط – عضو تیم ملی)، محمد ابراهیمی(هافبک مهاجم)، محسن بنگر(دفاع وسط)، محمد نوری(هافبک تهاجمی – عضو سابق تیم ملی) از بازیکنانی هستند که تراکتور قراردادشان را نهایی کرده‌ و فصل آتی با پیراهن تراکتور به میدان خواهند رفت.

•  لوسیانو ادینیو (مهاجم نوک و سابق تراکتور) سهمیه آسیایی این تیم است. تراکتور سازان هم چنین به دنبال به خدمت گرفتن کرار جاسم به عنوان سهمیه آسیایی هستند که به همراه ادینیو دومین سهمیه آسیایی آن‌ها در فصل لقب گیرد.

•  سینا عشوری، محسن بنگر و محمد ابراهیمی و هادی محمدی چهار سهمیه لیگ برتری تراکتور محسوب می‌شوند.

•  یکی از سهمیه‌های لیگ یک هم به خرید سعید مرادی کاپیتان فصل پیش پارسه تهران اختصاص داده شده است.

•  از بازیکنان فصل پیش هم محمد‌رضا اخباری(دروزاه‌بان – عضو تیم ملی)، سروش رفیعی(هافبک تهاجمی – عضو سابق تیم ملی)، ایوب کلانتری(هافبک تدافعی)، مهدی شریفی(مهاجم نوک – عضو سابق تیم ملی)،  فرزاد حاتمی (مهاجم نوک) و فرزین گروسیان به عنوان سهمیه بزرگسالان و محمد پوررحمت الله، میلاد قمری، رضا فرجی و مهران قربان‌پور چهار سهمیه زیر 23 سال تراکتور محسوب می‌شوند. در مجموع تراکتورسازی 17 سهمیه بزرگسال و چهار سهمیه زیر 23 سال خود را پر کرده است.

ضمن اینکه تراکتورسازان هنوز به دنبال سه بازیکن دیگر می‌باشند که کرار جاسم یکی از این گزینه‌ها بود اما بعید است با حضور نوری تراکتوری شود. گزینه‌ دیگر شاهین ثاقبی است که خدمت سربازی‌اش به اتمام رسیده و باید به ملوان برگردد و تراکتوری‌ها به دنبال این هستند تا رضایت این بازیکن را از ملوانی‌ها بگیرند.

*سه جای خالی ؛ تراکتور در ٤٨ ساعت آینده دو خرید جذاب دیگر انجام می دهد و شاید جای خالی آخری ، پر نشود.

 

منبع: مشرق

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :