موضوعات ‌مرتبط: سیاسی صنعت ، معدن ، تجارت

a/80775 :کد

0

نعمت زاده بازهم دست به دامن بانک‌ها شد

  ﺳﻪشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۱
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -نعمت زاده بازهم دست به دامن بانک‌ها شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ورود منابع به سمت خدمات نمی‌تواند فرصت‌های شغلی پایدار را ایجاد کند، گفت: از نظام بانکی می‌خواهیم تا به کمک دولت آمده و منابع مالی خود را به سمت ...

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ورود منابع به سمت خدمات نمی‌تواند فرصت‌های شغلی پایدار را ایجاد کند، گفت: از نظام بانکی می‌خواهیم تا به کمک دولت آمده و منابع مالی خود را به سمت اقتصاد ، صنعت، معدن، کشاورزی و مسکن سوق دهد.
 

به گزارش تحلیل ایران ، محمدرضا نعمت زاده روز سه شنبه در نشست مشترک با صاحبان صنایع شهرستان پاکدشت که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در شهرک صنعتی عباس آباد برگزار شد، اظهار کرد: از 24 مورد سیاست ابلاغی رهبر معظم انقلاب در خصوص سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ، 15 مورد غیرمستقیم و 9 مورد به صورت مستقیم با تولیدکنندگان ارتباط دارد.

وی گفت: درون زایی، برون نگری، توجه به اقتصاد دانش بنیان، توجه به توسعه صادرات غیر نفتی، ایجاد تسهیلات، افزایش تولید، افزایش اشتغال، افزایش بهره‌وری و کاهش شدت مصرف انرژی مواردی از سیاست اقتصاد مقاومتی است که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کشور به کار و تلاش نیاز دارد و باید با پرهیز از شوخی گرفتن مسائل، مصمم و جدی به سمت رفع مشکلات حرکت کرد.

نعمت زاده افزود: همه افراد وظیفه دارند که کشور را به سمت صنعتی شدن سوق دهند و تا زمانی که کشور صنعتی نشود نمی توان مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.

وی گفت: کل جامعه از دانشگاه تا بازار باید در خدمت تولید و صنعت باشد.

نعمت زاده تأکید کرد: برای رفع مشکلات همه باید دست به دست هم بدهند و برای رونق اقتصادی کشور از کالاهای تولید داخل استفاده کنند هرچند در برخی موارد چند درصد از کیفیت آن کمتر باشد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: امروز فضای کشور به سمت کسب و کار و رفع مشکلات تولید کنندگان حرکت می کند و رئیس جمهور و هیأت دولت تلاش دارند تا دغدغه های کشور را برطرف کنند.
 
منبع: میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :