موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بوکس

a/80890 :کد

0

محرومیت بوکسورهای ایرانی از سهمیه المپیک ریو

  چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۷
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -محرومیت بوکسورهای ایرانی از سهمیه المپیک ریو

به گزارش تحلیل ایران از باکو ،با باخت سه بوکسور راه یافته به رقابت های جهانی بوکس باکو امروز پرونده کسب سهمیه المپیک ریو برای بوکسورهای اعزامی از کشورمان بسته شد.

محرومیت بوکسورهای ایرانی از سهمیه المپیک ریو

 

به گزارش تحلیل ایران از باکو ،با باخت سه بوکسور راه یافته به رقابت های جهانی بوکس باکو امروز پرونده کسب سهمیه المپیک ریو برای بوکسورهای اعزامی از کشورمان بسته شد.

 

امروز در ششمین روز از رقابت های جهانی بوکس باکو ، سجاد محمدپور در مقابل حریف کلمبیایی، سیاوش امیدی در مقابل حریف کره جنوبی و امشب سالار غلامی در مقابل بوکسوری از مراکش شکست خوردند و از ادامه این رقابت ها برای کسب سهمیه المپیک ریو باز ماندند.


تیم اعزامی کشورمان به این رقابت ها متشکل از 8 بوکسور بودند که 4 نفر آنها در روزهای گذشته با باخت از ادامه این رقابت ها باز ماندند و احسان سپهوندی نیز به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست به تشخیص پزشکان نتوانست به ادامه این رقابت ها بپردازد.


به این ترتیب تیم اعزامی کشورمان دست خالی از این رقابت ها به کشورمان باز می گردد.
تیم 8 نفره کشورمان در این رقابت ها سجاد محمدپور،احسان سپهوندی ،فروتن گل آرا ،هادی ماکویی، امین قاسمی پور، سیاوش امیدی، سالار غلامی و محمد علی شهیدی را شامل می شود که عبدالرضا انصاری ،علیرضا استکی ،اصغر اشرفی و همایون امیری نیز به عنوان کادر فنی این تیم را همراهی کرده بود.


رقابت های جهانی بوکس باکو از 27 خرداد تا پنجم تیر در سالن "سرحدچی " باکو ادامه خواهد داشت و 469 بوکسور از 105 کشور جهان برای کسب 39 سهمیه المپیک ریو در آن تلاش می کنند.

 

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :