موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/80951 :کد

0

برگزاری انتخابات هیئت‌ رئیسه ۳ کمیته‌ در خانه احزاب

  چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -برگزاری انتخابات هیئت‌ رئیسه ۳ کمیته‌ در خانه احزاب

عضو شورای مرکزی خانه احزاب ایران از برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه کمیته‌های حقوقی، بین‌الملل و زنان خانه احزاب خبر داد.

 

 
عضو شورای مرکزی خانه احزاب ایران از برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه کمیته‌های حقوقی، بین‌الملل و زنان خانه احزاب خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، احمد شریف رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و عضو شورای مرکزی خانه احزاب در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به برگزاری انتخابات برخی از کمیته‌های خانه احزاب ایران، اظهار داشت: نزدیک به 10 ماه از ششمین دوره خانه احزاب می‌گذرد و در ماه اول نسبت به تعیین مسئولین کمیته‌های 7 گانه اقدام کردیم و انتظار می‌رفت که بلافاصله کمیته‌ها کار خود را آغاز کنند.

وی افزود: اما متاسفانه با توجه به مشکل ساختمانی خانه احزاب این مهم به تاخیر افتاد و تاکنون ادامه داشته و در نهایت بنا به تصمیم شورای مرکزی و با وجود اینکه تاکنون مکانی که در اختیار خانه احزاب قرار داده شده تجهیز نشده بنابراین در دفتر یکی از اعضای شورای مرکزی فعالیت کمیته آغاز شود.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب بیان داشت: طی چند روز گذشته انتخابات هئیت رئیسه کمیته‌های حقوقی، امور بین‌الملل و زنان خانه احزاب ایران  انجام شده است. هفته آینده نیز انتخابات هیئت رئیسه کمیته‌های اطلاع‌رسانی، تحقیقات و آموزش، نظارت بر انتخابات و مالی و پشتیبانی برگزار خواهد شد.

وی به اسامی رؤسای کمیته‌های خانه احزاب اشاره کرد و گفت: بنده به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی، حسین کنعانی‌مقدم رئیس کمیته امور بین‌الملل، فرج کمیجانی رئیس کمیته نظارت بر انتخابات، اسلامی‌تبار کمیته حقوقی، محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیته تحقیقات و آموزش، میرباقری رئیس کمیته مالی و پشتیبانی و خانم محمدزاده نیز به عنوان رئیس کمیته زنان منصوب شدند.رئیس کمیته اطلاع‌رسانی خانه احزاب در پایان از همه فعالین رسانه‌ای و حزبی برای شرکت در انتخابات کمیته اطلاع‌رسانی این خانه دعوت کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :