موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/80964 :کد

0

اظهارات سردار سلیمانی شجاعت مضاعفی به جامعه بحرین داد

  چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -اظهارات سردار سلیمانی شجاعت مضاعفی به جامعه بحرین داد

یکی از رهبران معارض بحرینی تاکید کرد هشدار بی سابقه فرمانده نیروی قدس به آل‌خلیفه در خصوص تعدی به رهبر شیعیان بحرین، شجاعت و شهامت مضاعفی را به جامعه بحرین داد.

 

 

 

یکی از رهبران معارض بحرینی تاکید کرد هشدار بی سابقه فرمانده نیروی قدس به آل‌خلیفه در خصوص تعدی به رهبر شیعیان بحرین، شجاعت و شهامت مضاعفی را به جامعه بحرین داده و روحیه شهادت طلبی و دفاع از سرزمین و مقدسات را در آنها تقویت کرد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، «عبدالامیر الهاشمی»، از رهبران سیاسی بحرین رژیم آل سعود را در پس اقدام غیرانسانی و مغایر با حقوق شهروندی از جمله بازداشت‌های خودسرانه رژیم آل خلیفه در بحرین دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که حامی ملت بحرین است.


خبرنگار خبرگزاری فارس در منامه نوشت: وی تصریح کرد: هشدار بی سابقه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم آل‌خلیفه در خصوص تعدی به شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، شجاعت و شهامت مضاعفی را به جامعه بحرین داده و روحیه شهادت طلبی و دفاع از سرزمین و مقدسات را در آنها تقویت کرد.


وی  افزود: رژیم سفاک و نژادپرستانه آل خلیفه به دنبال انتقام‌گیری از شیعیان و انقلاب مسالمت‌آمیز در بحرین است اما در واقع امر اگر کمک‌های رژیم سعودی و صهیونیستی نبود  آل خلیفه قادر به مقاومت نبود.


الهاشمی گفت: بر اساس گزارش های موجودی که برای ما روشن شده پیروزی نیروهای بسیج مردمی عراق دلیل سلب تابعیت بحرینی شیخ عیسی قاسم است.


فعال معارض بحرینی تاکید کرد: انقلاب بحرین به نسبت دیگر انقلاب‌ها از اعتبار، ملی گرایی محبوبیت مردمی و  صداقت بیش‌تری برخوردار بوده و ملت بحرین مدت طولانی و سال‌های مدیدی است تحت ظلم، تبعیض، بی‌عدالتی، تحقیر و اقدامات خشن، ضدانسانی و غیر قابل قبول آل خلیفه برای رسیدن به آزادی مقاومت کرده اند.


وی افزود: ملت بحرین به رغم تشدید فشارها هرگز از  مسیر مسالمت آمیز خارج نشده وبه اصول و ارزش‌های خود پایبند بوده است.


وزارت کشور بحرین اعلام کرد، تابعیت «شیخ عیسی احمد قاسم» را به اتهام تبلیغ «طائفی‌گری و فتنه‌انگیزی» در بحرین لغو کرده است.


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین هشدار داد که در صورت هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه بی‌سابقه‌ای روبرو می‌شود که اسقاط رژیم بحرین گوشه‌ای از تبعات آن خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :