موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/81083 :کد

0

نام هوشمند بعدی اپل آیفون ۷ نخواهد بود!

  پنجشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۹
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -نام هوشمند بعدی اپل آیفون ۷ نخواهد بود!

وب سایت «VentureBeat» امروز با انتشار گزارش عجیبی خبر می دهد آیفون هایی که در پاییز امسال از سوی اپل رونمایی خواهند شد، بر خلاف تصور عموم، آیفون ۷ و ۷ پلاس نام گذاری نخواهند شد. این وب سایت با اتکا بر

وب سایت «VentureBeat» امروز با انتشار گزارش عجیبی خبر می دهد آیفون هایی که در پاییز امسال از سوی اپل رونمایی خواهند شد، بر خلاف تصور عموم، آیفون ۷ و ۷ پلاس نام گذاری نخواهند شد. این وب سایت با اتکا بر گزارش وال استریت ژورنال چنین استنباطی دارد و خبر می دهد که در نام این موبایل ها،‌ باز هم از عدد ۶ استفاده می شود.
 

به گزارش تحلیل ایران احتمالاً اپل نام آیفون ۷ و ۷ پلاس را برای سال ۲۰۱۷ نگه خواهد داشت؛ زمانی که گفته می شود به مناسبت ۱۰ سالگی این اسمارت فون، اهالی کوپرتینو تصمیم دارند تکنولوژی های ویژه ای را به آن بیافزایند.

 

در حال حاضر تمام منابع اعتقاد دارند که موبایل های بعدی اپل در سال جاری، وجه تمایز خاصی با خانواده آیفون 6s نخواهند داشت. همانگونه که امروز صبح برایتان نوشتیم، وال استریت ژونال نیز این موضوع را تایید کرده و خبر می دهد که تفاوت اساسی آیفون بعدی با نسل کنونی، حذف درگاه هدفون و باریک تر شدن آن است.

 

VentureBeat نیز در این بین اعتقاد دارد که اپل امسال تصمیم دارد ادامه ای بر آیفون 6 و 6s را رونمایی کند و در سال ۲۰۱۷ باید منتظر موبایل هایی با نام آیفون 7 و 7Plus باشیم. با توجه به نام گذاری عجیب «آیفون SE»، این احتمال نیز چندان دور از ذهن نیست و در صورت به حقیقت پیوستن آن، باید دید که اهالی کوپرتینو از چه کاراکتری در کنار عدد ۶ استفاده خواهند کرد.

 

 

منبع:تابناک

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :