موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/81106 :کد

0

تبلت گلکسی تب A ۸.۰ با اندروید ۶ بروزرسانی شد

  پنجشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۹
تعداد بازدید : ۲۶۴   
 تحلیل ایران -تبلت گلکسی تب A ۸.۰ با اندروید ۶ بروزرسانی شد

ماه پیش شاهد انتشار آپدیت اندروید مارشملو برای گلکسی تب A ۹.۷ بودیم و اکنون نیز با خبر شدیم تمامی نسخه‌های وای‌فای گلکسی تب A ۸.۰ در استرالیا به اندروید مارشلمو آپدیت شده‌اند.

 

 

 

ماه پیش شاهد انتشار آپدیت اندروید مارشملو برای گلکسی تب A 9.7 بودیم و اکنون نیز با خبر شدیم تمامی نسخه‌های وای‌فای گلکسی تب A 8.0 در استرالیا به اندروید مارشلمو آپدیت شده‌اند، با این حساب به زودی کاربران این تبلت در سایر کشورها نیز آپدیت جدید را دریافت خواهند کرد.
به گزارش تحلیل ایران، ماه پیش شاهد انتشار آپدیت اندروید مارشملو برای گلکسی تب A 9.7 بودیم و اکنون نیز با خبر شدیم تمامی نسخه‌های وای‌فای گلکسی تب A 8.0 در استرالیا به اندروید مارشلمو آپدیت شده‌اند، با این حساب به زودی کاربران این تبلت در سایر کشورها نیز آپدیت جدید را دریافت خواهند کرد.

میزان به نقل از فارنت نوشت: در این آپدیت ۱.۱ گیگابایتی شاهد تغییرات و بهینه‌سازی‌های زیادی هستیم. گفته می‌شود که پس از آپدیت به نسخه جدید، گلکسی تب A 8.0 به سرعت بیشتری نیز دست پیدا خواهد کرد.


کنترل بهتر بر روی مجوز‌ دسترسی به اپلیکیشن‌ها، امکان خرید آسان با کمک پشتیبانی از سنسور اسکن تشخیص اثر انگشت. کاهش مصرف باتری از طریق Doze و طراحی جدید کشوی اپلیکیشن‌ها از مواردی است که در نگاه اول در آپدیت جدید اندروید مارشملو برای گلکسی تب A 8.0 به چشم می‌خورد.
 
به این ترتیب اگر شما هم یکی از کاربران گلکسی تب A 8.0 هستید پیشنهاد می‌کنیم به مسیر زیر برای بررسی انتشار آپدیت سری بزنید، چه بسا که این آپدیت جدید تاکنون برای تبلت شما منتشر شده باشد.

برای بررسی دریافت آپدیت جدید وارد منوی Settings شده و به قسمت About Device مراجعه کنید، در اینجا گزینه Software Update را انتخاب کرده و با فشردن Update Now از انتشار آپدیت اندروید مارشملو اطمینان خاطر حاصل کنید. در غیر این صورت تا چند وقت دیگر تبلت به کاربر انتشار آپدیت جدید را اعلام می‌کند تا برای دریافت آپدیت اقدام نمایید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :