موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/81142 :کد

0

ادامه حملات لفظی کلینتون و ترامپ به یکدیگر

  پنجشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -ادامه حملات لفظی کلینتون و ترامپ به یکدیگر

پس از آن که نامزد حزب جمهوری خواه رقیب انتخاباتی خود را فاسدترین نامزد ریاست جمهوری آمریکا خواند، کلینتون هم پاسخ او را داد و گفت: به دلیل اینکه دست ترامپ خالی است.

 

 

 

پس از آن که نامزد حزب جمهوری خواه رقیب انتخاباتی خود را فاسدترین نامزد ریاست جمهوری آمریکا خواند، کلینتون هم پاسخ او را داد و گفت: به دلیل اینکه دست ترامپ خالی است و نمی‌تواند کاری کند، به توهین، دروغ و تهمت روی آورده است.به گزارش تحلیل ایران؛شبکه سی‌ان‌ان گزارش داد: هیلاری کلینتون پاسخ توهین‌ها و تهمت‌های دونالد ترامپ را داد.

 

ترامپ اخیراً گفته است که کلینتون فاسد‌ترین کاندیدای ریاست جمهوری تاریخ آمریکا است و ایده‌هایش مزخرف است.

 

میزان نوشت: کلینتون نیز در پاسخ به ترامپ گفته است که احتمالاً سخنرانی روزهای قبل من ترامپ را خیلی عصبانی و آشفته کرده است و تحملش را از دست داده است.

 

وی با اشاره به اینکه نامزد جمهوری خواهان به دروغگویی و تهمت زدن متوسل شده است اظهار داشت: دست ترامپ خالی است و مجبور به دروغگویی است، کاری از دست او ساخته نیست.

 

پیش از این هم ترامپ در یک سخنرانی جنجالی، کلینتون را دروغگویی خوانده است که دستش برای تمام جهانیان رو شده است.

 

ترامپ در آخرین سخنرانی خود گفته است حالا دیگر کار به جایی رسیده است که فاسدترین آدم در تمام دنیا در پی رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا است.

 

در سخنرانی قبل خود نیز، دونالد ترامپ گفته بود که کلینتون در موقعیت‌های زیادی، به خصوص هنگام حضور در وزارت خارجه، رشوه‌های زیادی گرفته است و او را به دروغگویی و سخنان ضد و نقیض و فرافکنی متهم کرد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :