موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کار و تامین اجتماعی

a/8123 :کد

0

اطلاعيه دولت خطاب به حذف شدگان يارانه

  شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۲۸۰   
 تحلیل ایران -اطلاعيه دولت خطاب به حذف شدگان يارانه

وزارت کار اطلاعيه جديدي خطاب به حذف شدگان از دريافت يارانه نقدي صادر کرد.

به گزارش تحلیل ایران وزارت کار در اطلاعيه اي خطاب به حذف شدگان از دريافت يارانه نقدي اعلام کرد: با توجه به ضرورت به روز رساني اطلاعات در سامانه، به اطلاع مي رساند که خانوارهايي که يارانه آنها از ماه هاي گذشته قطع شده از روز يکشنبه مورخ ۹۴.۶.۱ و خانوارهايي که يارانه آنها از مردادماه قطع شده، از روز چهارشنبه مورخ ۹۴.۶.۶ به سامانه ثبت اعتراض مراجعه کنند.

براساس اعلام وزير کار، يارانه حدود ۲ ميليون ايراني تا پايان مردادماه قطع شده است. ربيعي همچنين گفته است که براساس معيارها و شاخص‌هاي موجود يارانه نقدي کارگران و بازنشستگان حذف نمي شود، اين در حالي است که پيگيري‌هاي خبرنگار مهر حاکي از آن است که يارانه برخي از بازنشستگان که حقوق ماهيانه آنها به يک ميليون تومان مي رسد، حذف شده است.

اين در حالي است که احمد ميدري معاون رفاهي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي از واريز يارانه‌هاي آن دسته از سرپرستان خانواري خبر داده که اعتراض آنها به حذف يارانه مورد قبول واقع شده است.

پيش از اين، محمدباقر نوبخت سخنگوي دولت، تعداد يارانه بگيران را بيش از ۷۶ ميليون نفر اعلام کرده بود.

در عين حال علي طيب نيا وزير امور اقتصادي و دارايي گفته است: روز واريز يارانه نقدي براي ما «مصيب عظما» است، زيرا با اين شرايط درآمدي بايد پرداخت‌هاي نقدي يارانه ها را انجام دهيم و اين از مشکلات جدي ما در اين دولت بوده و هست.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :