موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کار و تعاون

a/81306 :کد

0

حقوق‌های نجومی انگیزه کار در جامعه را از بین می‌برد

  جمعه ۰۴ تیر ۱۳۹۵ — ۰۷:۳۰
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -حقوق‌های نجومی انگیزه کار در جامعه را از بین می‌برد

تا زمانی که این نوع از تبعیض‌ها وجود داشته باشد بسیاری از افراد در کشور دچار بی‌انگیزگی شده و برای کار کردن مفید رغبتی ندارند.

 

 

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که این نوع از تبعیض‌ها وجود داشته باشد بسیاری از افراد در کشور دچار بی‌انگیزگی شده و برای کار کردن مفید رغبتی ندارند.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، رضا شیران خراسانی اظهار داشت: پرداخت رقم‌های بالا به عنوان حقوق و مزایا کاملا با آموزه‌های دینی اسلام تفاوت دارد و باید در این حوزه سخت‌گیری بیشتری انجام شود.


خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس نوشت: وی با بیان اینکه دولت باید به سرعت در مقابل چنین اقداماتی عکس‌العمل نشان دهد، تأکید کرد: تا زمانی که این نوع از تبعیض‌ها وجود داشته باشد بسیاری از افراد در کشور دچار بی‌انگیزگی شده و برای کار کردن مفید رغبتی ندارند.


نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: در کشور ما جوان‌های بسیار  زیادی وجود دارند که از علم و تخصص بالایی برخوردار هستند و حاضرند خالصانه و در ازای کار بیشتر حقوق‌های بسیار کمتری دریافت کنند.


شیران خراسانی بیان کرد: اینکه مسئولان تصور داشته باشند که نیروی انسانی متخصص در کشور نبوده و به همین علت باید حقوق‌های بسیار زیادی به برخی از مدیران پرداخت شود تفکری استباه است که باید از آن دوری کنند.


وی بیان کرد: در کشور ما قحط‌الرجال نیست که برای کار کردن برخی به آنان تا این حد از بیت‌المال مایه گذاشته و افکار عمومی نسبت به تمام مدیران خدشه‌دار شود.


نماینده مردم مشهد و کلات تصریح کرد: با این حال این موضوع نباید طوری واکنش داشته باشد که اصل نظام و اقدامات تعداد زیادی از مدیران زیر سؤال برود زیرا ممکن است تعدادی از آنها تخلفاتی داشته باشند اما بسیاری از مدیران واقعا در راستای حفظ منافع ملی کارهای شایسته‌ای انجام داده‌اند که برای آنها توقع زیادی هم نداشته‌اند.


شیران خراسانی تصریح کرد: مسئولان باید به سرعت برای از بین رفتن جو مشوش کنونی موضوع را پیگیری کرده و مبالغ گرفته شده توسط این افراد را به بیت‌المال بازگردانند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :