موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/81388 :کد

0

ارتش سوریه زمام امور در «داریا» را به دست گرفت

  جمعه ۰۴ تیر ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۲
تعداد بازدید : ۲۱۱۱۳۱   
 تحلیل ایران -ارتش سوریه زمام امور در «داریا» را به دست گرفت

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی، زمام امور در داریا در غوطه شرقی دمشق را به دست گرفتند.

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی، زمام امور در داریا در غوطه شرقی دمشق را به دست گرفتند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی، زمام امور در شهر داریا در حومه غربی دمشق را به دست گرفت و به پیشروی‌های خود در محور غربی این شهر ادامه داد.

 

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه 25 مزرعه واقع در جنوب فرودگاه المزه و شمال صحنایا را بعد از درگیری با گروههای تروریستی و کشته و زخمی کردن شماری از آنها، به کنترل خود در آوردند.

 

همزمان با این تحول، تروریستهای گروه موسوم به شهداء الإسلام، مواضع ارتش سوریه در اطراف شهر داریا را هدف حمله شدید خود قرار دارند که در پی آن نیروهای ارتش سوریه موقتا عقب نشینی کردند تا بار دیگر این مواضع را بازپس گرفته و شهر داریا را از المعضمیه جدا کنند تا راه امدادرسانی به گروههای تروریستی قطع شود.

 

و خبر دیگر اینکه ارتش سوریه با کمک نیروهای مقاومت برای آغاز عملیاتی نظامی برای آزادسازی شهر النشابیه بزرگترین پایگاه گروههای تروریستی در غوطه دمشق آماده می‌شود. نیروهای ارتش سوریه پیش از این شهرک البحاریه در مجاورت النشابیه را از چنگال گروههای تروریستی آزاد کرده بودند.

 

یک منبع نظامی به خبرنگار تسنیم گفت که جنگنده‌های ارتش سوریه خندقهای تروریستها در شرق مسجد الاحسان در النشابیه و در نزدیکی میدان اصلی این شهر را منهدم کردند.

 

وی افزود که نیروهای نظامی تاکتیکهای جدیدی برای ورود به النشابیه اتخاذ کرده‌اند.

 

و خبر دیگر اینکه ارتش سوریه مواضع خود در اطراف دو شهرک المحمدیه و جسرین را بعد از درگیری با گروههای تروریستی که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از تروریستها شد، تثبیت کرد.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :