موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/81389 :کد

0

داعش با هدف اسلام هراسی در دنیا تشکیل شده است

  جمعه ۰۴ تیر ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -داعش با هدف اسلام هراسی در دنیا تشکیل شده است

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه داعش با هدف اسلام هراسی در دنیا تشکیل شده است گفت: داعش با اسلام هراسی در جهان تشیع سعی در از بین بردن مسلمانان و عقیده چندین ساله آنان دارد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه داعش با هدف اسلام هراسی در دنیا تشکیل شده است گفت: داعش با اسلام هراسی در جهان تشیع سعی در از بین بردن مسلمانان و عقیده چندین ساله آنان دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران٬ محی الدین شیرازی امروز در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به جهاد داعش در راه اسلام هراسی در دنیا اظهار داشت: داعش با اسلام هراسی در جهان تشیع سعی در از بین بردن مسلمانان و عقیده چندین ساله آنان دارد.

 

وی ابراز کرد: تا زمانی که اختیاری در کار‌ها وجود ندارد هیچ تقسیمی هم در کار نیست و همه یکی هستند ولی وقتی اختیار به میان می‌آید برخی‌ها قصد در سو استفاده دارند.

 

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به ولایت طاغوت در وجود برخی از انسان‌ها گفت: اگر انسان تلاش‌گر باشد تحت ولایت الله قرار می‌گیرد و اگر تلاشی در میان نباشد ولایت او تبدیل به ولایت طاغوت می‌شود و طاغوت برایش ولایت می‌کند. انسان‌ها با عقل می‌توانند اعمال ناپسند و پسندیده را از هم جدا کنند و این است تفاوت اسلام با گروهک‌ها و لائیک‌ها و اختلاف بر سر نوع رهبری بر دنیا است.

 

آیت الله حائری شیرازی با اشاره به اینکه پیامبر اسلام با انتخاب کردن حضرت علی(ع) به عنوان جانشین خود در غدیر ولایت رهبری را به ایشان سپردند ابراز کرد: جایگاه حضرت علی(ع) بعد از پیامبر(ص) غصب شد چرا که کسی مومن باشد با ستیزه کنندگان خدا دوست نمی‌شود چه بسا که پدر٬ برادر و فرزندش باشد.

 

وی گفت: جهاد عزت اسلام را بالا می‌برد چرا که وقتی پیامبر(ص) از دنیا رفت مردم با حضرت علی(ع) مخالفت کردند و عده قلیلی ولایت الهی را پذیرفتند و بقیه به سوی طاغوت روی آوردند.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :