موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/81458 :کد

0

علت جدایی طارمی از پرسپولیس

  شنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -علت جدایی طارمی از پرسپولیس

یکی از دلایل اصرار آقای گل لیگ برتر پانزدهم به جدایی از پرسپولیس، ناراحتی از سرمربی این تیم است.

یکی از دلایل اصرار آقای گل لیگ برتر پانزدهم به جدایی از پرسپولیس، ناراحتی از سرمربی این تیم است.
 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی طارمی در لیگ برتر پانزدهم درخشش خیره‌کننده‌ای داشت و موفق شد عنوان آقای گلی فصل را هم به خود اختصاص دهد.در پایان فصل، طارمی اصرار زیادی داشت برای ادامه فعالیت به اروپا برود و به هیچ عنوان حاضر به تمدید قرارداد خود نشد.شنیده می‌شود یکی از دلایلی که باعث شد طارمی حاضر به ماندن در پرسپولیس نباشد، ناراحتی او از برانکو است.تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست‌وهشتم فصل گذشته مقابل نفت با نتیجه 2-صفر شکست خورد و عملاً قهرمانی را از دست داد. شنیده می‌شود برانکو پس از پایان بازی در رختکن، طارمی را مورد سرزنش قرار می‌دهد و به او می‌گوید: «تو فقط می‌توانی به تیم‌های کوچک گل بزنی و در مقابل تیم‌های قوی که تدافعی بازی می‌کنند، موفق به گلزنی نمی‌شوی.»

میزان نوشت: این صحبت‌ها باعث ناراحتی شدید طارمی می‌شود و او که در دو بازی بعدی تیمش هم موفق به گلزنی نشد عزم خود را برای جدایی از پرسپولیس جزم می‌کند. آقای گل فصل گذشته تصمیم داشت به هر ترتیب از فوتبال ایران برود چرا که هم دوست نداشت در ایران، در تیمی غیر از پرسپولیس بازی کند و هم دوست داشت هر چه زودتر لژیونر شود.

وساطت برخی از اطرافیان باشگاه پرسپولیس سبب شد اختلافات از بین برود و مذاکرات برای تمدید قرارداد طارمی با پرسپولیس از سر گرفته شود. برانکو هم مصاحبه‌ای انجام داد و تأکید کرد که «متأسفانه» تیمش در حال از دست دادن طارمی است. اتفاقی که بهترین گلزن پرسپولیس را راضی کرده به تمدید قرارداد فکر کند.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :