موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/81464 :کد

0

پیش‌ بینی هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

  شنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -پیش‌ بینی هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

در سه روز آینده، مناطقی از شمال غرب وارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

 

در سه روز آینده، مناطقی از شمال غرب وارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، براساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در مناطقی از شمال غرب وارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود،که بارش درشمال آذربایجان شرقی وشمال اردبیل شدت بیشتری خواهد داشت.این موج روز یک شنبه درسواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و مناطقی از شمال شرق کشور فعال بوده وسببرگبار ورعد وبرق و وزش باد خواهد شد.


باشگاه خبرنگاران نوشت: همچنین روز یک شنبه در مناطق مرزی غرب وجنوب غرب کشور گرد وغبار رقیق پیش بینی می شود داد.روز دوشنبه در مناطقی از شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود و بتدریج این موج از کشور خارج می گردد و درسایرمناطق کشور در روز دوشنبه جو نسبتآ پایداری حاکم خواهد شد.در سه روز آینده بهسبب وزش باد شدید در مناطق شرق و جنوب شرق کشور بویژه در منطقه زابل پدیده گردوخاك رخ خواهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :