موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/81717 :کد

0

زائران اربعین امسال خارج از شهر مهران تردد می‌کنند؟

  یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۸
تعداد بازدید : ۳۳۶   
 تحلیل ایران -زائران اربعین امسال خارج از شهر مهران تردد می‌کنند؟

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: اربعین امسال باید تردد زائران در مسیرهایی خارج از شهر مهران صورت گیرد و رفت‌وآمد زائرین به داخل شهر به حداقل ممکن برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: اربعین امسال باید تردد زائران در مسیرهایی خارج از شهر مهران صورت گیرد و رفت‌وآمد زائرین به داخل شهر به حداقل ممکن برسد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، «شاپور پولادی» در جلسه شورای ترافیک استان با اشاره به نزدیک شدن ایام اربعین، اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، گرایش به زیارت عتبات عالیات در اربعین امسال نسبت به سنوات گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت و باید زیرساخت‌های لازم به منظور خدمات‌رسانی به زائرین فراهم شود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره حجم تردد زائرین در مهران و عدم پاسخگویی زیرساخت‌های شهر برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین، گفت: باید تردد زائران در مسیرهایی خارج از شهر مهران صورت گیرد و رفت‌وآمد زائرین به داخل شهر به حداقل ممکن برسد.


پولادی با اشاره به اینکه ناهماهنگی بین مدیران ملی و استانی در زمینه مدیریت اربعین باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده خواهد شد، گفت: تأمین زیرساخت‌های مناسب اربعین نیازمند تصمیم‌گیری و مدیریت هماهنگ ملی و استانی است.


رئیس شورای ترافیک استان ایلام با تأکید بر رعایت قوانین، مقررات و آئین نامه‌ها در تصمیم‌گیری‌ها گفت: مسئولان در اتخاذ تصمیمات ترافیکی، قوانین و آئین نامه‌های مربوطه را موردتوجه قرار دهند.


وی با اشاره به اینکه حمل‌ونقل در شهر ایلام دارای نابسامانی‌های عدیده‌ای است، گفت: متولیان امر با هم‌فکری و همکاری باهم نسبت به ساماندهی حمل‌ونقل شهر ایلام اقدام کنند.


پولادی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات مدیریتی در استان ناشی از ملاحظه‌کاری‌ها و اختلافات شخصی بین مجریان است، تأکید کرد: مجریان و مسئولان در انجام وظایف خود رضایت خدا و مردم و مصلحت استان را مدنظر قرار دهند.


وی با ابراز نارضایتی از نحوه فعالیت اجرائیات شهرداری، بر تقویت این بخش از مدیریت شهرداری و ساماندهی امداد خودروها ازجمله شناسنامه دارکردن و بغل نویسی کردن آن‌ها تأکید و تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی در واگذاری‌ها ضوابط را کاملاً رعایت کنند.


پولادی بر رعایت استاندارد در اجرای سرعت کاه‌ها از جانمایی مناسب، اجرای استاندارد و آشکارسازی تاکید کرد.


 منبع : ایسنا 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :