موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/81746 :کد

0

هاموند: از دست دادن بازار واحد اتحادیه اروپا فاجعه است

  یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۹
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -هاموند: از دست دادن بازار واحد اتحادیه اروپا فاجعه است

وزیر خارجه بریتانیا در گفت‌وگو با شبکه آی تی‌وی گفت از دست دادن بازار اتحادیه اروپا برای بریتانیا فاجعه است اما کنترل کامل مهاجران و دسترسی به این بازار با هم ممکن نیست.وزیر خارجه بریتانیا در گفت‌وگو با شبکه آی تی‌وی گفت از دست دادن بازار اتحادیه اروپا برای بریتانیا فاجعه است اما کنترل کامل مهاجران و دسترسی به این بازار با هم ممکن نیست.


به گزارش تحلیل ایران، «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه بریتانیا در گفت‌وگو با شبکه آی‌ تی‌وی گفت از دست دادن بازار واحد اتحادیه اروپا می‌تواند برای بریتانیا فاجعه‌ باشد.


هاموند در ادامه گفت در حالی که بریتانیا تاکید دارد باید کنترل کامل بر مهاجرانی داشته باشد که از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌آیند،‌ نمی‌تواند دسترسی خود به بازار واحد اروپا را حفظ کند.


بعد از رای مردم بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا، وزیر خارجه این کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی گفت آن‌هایی که می‌گویند اتحادیه اروپا بیش از نیاز ما به آن‌ها، نیازمند ما است و همزمان با کنترل مهاجران به ما اجازه دستیابی به بازار اروپا را می‌دهند، در اشتباه هستند.


وی همچنین گفت نامزدی که برای جانشینی «دیوید کامرون» نخست وزیر کنونی بریتانیا اعلام آمادگی می‌کند، باید مساله بازار اتحادیه اروپا و مهاجران این اتحادیه را روشن کند. هاموند تصریح کرد که قصد ندارد برای رهبری حزب محافظه کار نامزد شود.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :