موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/81753 :کد

0

شمارش معکوس برای آغاز عملیات بزرگ در حلب

  یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۰
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -شمارش معکوس برای آغاز عملیات بزرگ در حلب

یک افسر سعودی اخیراً به مناطقی تحت کنترل تروریستها در حومه حلب در شمال سوریه سفر کرده و پولهای زیادی به آنها داده است تا نبردهای خود علیه ارتش سوریه و نیروهای مقاومت را شدت بخشند.یک افسر سعودی اخیراً به مناطقی تحت کنترل تروریستها در حومه حلب در شمال سوریه سفر کرده و پولهای زیادی به آنها داده است تا نبردهای خود علیه ارتش سوریه و نیروهای مقاومت را شدت بخشند.


به گزارش تحلیل ایران، یک منبع میدانی گفت که رژیم سعودی اخیراً سلاحهای کیفی و تجهیزات جدیدی از جمله پنج فروند پهپاد برای تروریستها در سوریه ارسال کرده است.


وی تأکید کرد که یک افسر عربستانی اخیراً به مناطقی تحت کنترل تروریستها در حومه حلب در شمال سوریه سفر کرده و پولهای زیادی به آنها داده است تا نبردهای خود را تشدید و جبهه‌های جدیدی علیه ارتش سوریه و مقاومت باز کنند.


این منبع میدانی پیش‌بینی کرد که ارتش سوریه و همپیمانانش با پشتیبانی جنگنده‌های سوریه و روسیه، طی روزهای آینده مأموریتهای خود را در جبهه‌های مختلف حلب آغاز کنند.


وی افزود: دولت سوریه تصمیم آزادسازی کل حلب و حومه آن را اتخاذ کرده است و نبرد بزرگ در حلب به‌زودی آغاز می‌شود.


این منبع اظهار داشت که روز گذشته یگان موشکی و توپخانه‌ای ارتش سوریه و جنگنده‌های این کشور، مواضع تروریستها در جبهه شمالی و شمال غرب حلب و حومه آن را بمباران کردند.


وی با بیان اینکه هدف از این عملیات، انهدام خودروها و مراکز تجمع گروههای تروریستی است که شدیداً خود را برای نبرد حلب آماده کرده‌اند، افزود: ارتش و نیروهای مقاومت برای اولین بار طی سالهای گذشته زمام امور در این جبهه‌ها را به دست گرفته‌‌اند.


این منبع تأکید کرد که حملات موشکی و هوایی به مراکز تروریستها چند روز طول خواهد کشید و تا تحقق برنامه از پیش تعیین شده، متوقف نخواهد شد.


وی همچنین افزود که نیروهای نظامی روز گذشته در برخی از مناطق خالدیه و مجتمع الزهراء در شهر حلب پیشروی کردند و دهها تروریست را به هلاکت رساندند. در این عملیات همچنین چند خودروی زرهی و نظامی داعش در خطوط مقدم نبرد منهدم شد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :