موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/81818 :کد

0

ما در توافق هسته ای با ایران اختلاف نظر داریم

  دوشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۵ — ۰۴:۳۳
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -ما در توافق هسته ای با ایران اختلاف نظر داریم

مارکو روبیو در گفتگو با شبکه سی بی اس گفت: یکی از بحث های مهمی که دونالد ترامپ گفته است این است که آمریکا باید خود را از بسیاری از اتفاقات در جهان کنار بکشد و نخست بر آمریکا تمرکز کند. بخشی از حرف های

مارکو روبیو در گفتگو با شبکه سی بی اس گفت: یکی از بحث های مهمی که دونالد ترامپ گفته است این است که آمریکا باید خود را از بسیاری از اتفاقات در جهان کنار بکشد و نخست بر آمریکا تمرکز کند. بخشی از حرف های وی در این زمینه درست است اما تمام حرف های وی درست نیست زیرا با توجه به مولفه هایی که امروز در جهان داریم، نمی توانیم خود را ازحوادث جهانی کنار بکشیم. ما  کشوری کوچک نیستیم بلکه به صورت مستقیم  و فوری از حوادث جهان تاثیر می پذیریم. ما می توانیم رشد زیادی به وجود آوریم و نیاز داریم با اقتصادها در سراسر جهان تعامل داشته باشیم.

 

به گزارش تحلیل ایران مارکو روبیو افزود: من فکر می کنم این چالش سیاست گذاران است تا مشخص کنند که چگونه می توانیم از اقتصاد جدید استقبال کنیم. ما نمی توانیم اقتصاد قرن بیست و یکم را متوقف کنیم اما باید روشن سازیم که از آن سود می بریم و ضربه نمی خوریم.
 
نماینده جمهوریخواه فلوریدا در سنای آمریکا گفت: هیلاری کلینتون فردی است که از همه دستور کار دولت اوباما حمایت می کند. ما در توافق هسته ای با ایران که معتقدم روزی گریبان ما را خواهد گرفت اختلاف نظر داریم.


منبع: خبرگزاری صدا و سیما

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :