موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/81823 :کد

0

موفقیت های جدید ارتش سوریه

  دوشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۵ — ۰۵:۴۰
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -موفقیت های جدید ارتش سوریه

ارتش سوریه و متحدانش توانستند به دستاوردهای مهمی در مناطقی از این کشور به ویژه در حومه شمالی حماه و حلب برسند.

 
ارتش سوریه و متحدانش توانستند به دستاوردهای مهمی در مناطقی از این کشور به ویژه در حومه شمالی حماه و حلب برسند.

 

به گزارش تحلیل ایران، مازن سلمو خبرنگار این شبکه در دمشق درباره تحولات میدانی سوریه گفت: نیروهای ارتش سوریه و متحدانش پس از درگیری های شدید با عناصر گروه جبهه النصره و دیگر گروه های مسلح توانستند بر مزارع شمالی الملاح سیطره یابند.منذر جواد یکی از اعضای ارشد گروه موسوم به فیلق الشام در پی این درگیری ها کشته شد و شماری از خودروهای زرهی گروه های مسلح منهدم شد.همچنین نیروهای ارتش سوریه و متحدانش در حومه شمالی حماه توانستند چند نقطه راهبردی را به کنترل خود درآورند. در درگیری های این منطقه بیش از شصت نفر از عناصر مسلح گروه جبهه النصره و حامیان مسلح این گروه کشته شدند.

ارتش سوریه مواضع داعش را در حومه دیرالزور هدف حملات شدید هوایی و توپخانه ای خود قرار داد. بیشتر این حملات در اطراف فرودگاه دیرالزور صورت گرفته است و در پی این حملات ده ها نفر از عناصر داعش به هلاکت رسیدند.ارتش سوریه در استان قنیطره، عملیات نظامی گسترده ای علیه مواضع گروه جبهه النصره در دو روستای المسحره و الحمیدیه آغاز کرده است.

باشگاه خبرنگاران به نقل از العالم نوشت: منابع نظامی سوری به منهدم شدن شماری از خودروهای گروه های مسلح اشاره کرده اند. به علت پیشروی های گسترده ارتش سوریه و حامیانش علیه مواضع داعش و جبهه النصره در نقاط مختلف این کشور این گروه ها به شلیک موشک به مناطق مسکونی شهر حلب روی آوردند که در پی این حملات شماری از غیرنظامیان شهید و زخمی شدند و خساراتی به دارایی های مردم این منطقه وارد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :