موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/81835 :کد

0

اشرافی‌گری در بین مسئولان شان نظام را به زیر سوال می‌برد

  دوشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۵ — ۰۷:۲۰
تعداد بازدید : ۴۱۳   
 تحلیل ایران -اشرافی‌گری در بین مسئولان شان نظام را به زیر سوال می‌برد

اشرافی‌گری و زندگی اشرافی در بین مسئولان به هیچ وجه پسندیده نبوده چون منبع قانونی داشته و شان نظام جمهوری اسلامی ایران را به زیر سوال می‌برد.

 
نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی گفت: اشرافی‌گری و زندگی اشرافی در بین مسئولان به هیچ وجه پسندیده نبوده چون منبع قانونی داشته و شان نظام جمهوری اسلامی ایران را به زیر سوال می‌برد.

به گزارش تحلیل ایران، سیدتقی کبیری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به دریافت حقوق نجومی توسط برخی مسئولان نظام اظهار داشت: بی‌شک در نظام جمهوری اسلامی ایران، موضوع ساده‌زیستی در سطح زندگی مردم جزو شرایط اولیه یک فرد مسئول محسوب می‌شود.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی گفت: حتی رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها و بارها در دیدار با مسئولان و کارگزارن نظام بر ساده‌زیستی آنان تاکید کرده و فرمودند که مبادا دچار مسائل دنیوی و مادی شوند.بنابراین اشرافی‌گری و زندگی اشرافی در بین مسئولان به هیچ وجه پسندیده نبوده چون منبع قانونی داشته و هم شان نظام جمهوری اسلامی ایران را به زیر سوال می‌برد پس این مسیر خلاف نباید در جامعه ساری و جاری باشد چون بی‌شک مورد سوءاستفاده دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرد.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی افزود: بی‌شک در تمامی زمان‌ها امکان سوء استفاده از قدرت توسط مسئولان وجود داشته و بنابراین فرد باید به قدری خودساخته باشد که محبت دنیا و اشرافی‌گری وی را به ورطه نابودی نکشاند. با توجه به دریافت حقوق نجومی توسط برخی مسئولان بلند پایه، بنابراین تشکیلات نظارتی باید از این پس کنترل بیشتری بر این موضوع کرده و از ادامه این روند جلوگیری کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :