موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/81990 :کد

0

استقبال مخاطبان از سریال‌های رمضانی فلسطین

  ﺳﻪشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ — ۰۴:۳۹
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -استقبال مخاطبان از سریال‌های رمضانی فلسطین

مارها نشان می‌دهد مجموعه‌های تلویزیونی فلسطینی ویژه ماه مبارک رمضان در مقایسه با محصولات دیگر کشورهای عربی با استقبال زیادی مواجه شده‌اند.

مارها نشان می‌دهد مجموعه‌های تلویزیونی فلسطینی ویژه ماه مبارک رمضان در مقایسه با محصولات دیگر کشورهای عربی با استقبال زیادی مواجه شده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران، «المانیتور» نوشت: ماه مبارک رمضان زمان اوج پخش سریال‌های تلویزیونی در کشورهای مسلمان محسوب می‌شود. آمارها در این رابطه نشان می‌دهد مجموعه‌های فلسطینی امسال با استقبال زیادی از سوی مخاطبان مواجه شده‌اند.


ماه رمضان امسال ببیندگان فلسطینی سریال‌های متعددی را در ژانرها و با موضوعات مختلف تماشا می‌کنند. محصولات این کشور که در رقابت با بیش از ۸۰ سریال از دیگر کشورهای عربی است، مخاطبان زیادی را در میان کاربران اینترنتی به خود جذب کرده‌اند.


گزارش‌ها نشان می‌دهد سریال‌های این کشور که پس از پخش از تلویزیون در فضای اینترنت قرار می‌گیرند، تا بیش از ۲۰۰ هزار بار دیده شده‌اند.


«بسه مرد!» یکی از محبوب‌ترین این برنامه‌هاست. این سریال کمدی درباره زندگی روزمره فلسطینی‌ها و مشکلات اجتماعی ساخته شده است. شبکه «رویا»ی اردن این مجموعه را به روی آنتن می‌برد.


«هاشم عدنان»، یکی از بازیگران این پروژه گفت: این سریال‌ها با نگاهی انتقادآمیز آگاهی جامعه نسبت به معضلات اجتماعی را در قالب طنز بالا می‌برد، اما سعی نشده راه ‌حلی برای این مشکلات ارائه شود.


محبوبیت این سریال‌ها طی سه فصل گذشته باعث شده دست‌اندرکاران آن به فکر ساخت فصل بعدی آن بیفتند. نخستین فصل «بسه مرد!» در سال ۲۰۱۳ به روی آنتن رفت.


نداشتن حامی مالی برای ساخت این محصولات تلویزیونی مهم‌ترین مشکل بر سر راه پیشرفت آن‌هاست. بازیگران و کارگردانان فلسطینی خودشان برای ساخت این سریال‌ها هزینه می‌کنند به این امید که بتوانند محصول خود را در بازارهای جهانی عرضه کنند.منبع : خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :