موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/82005 :کد

0

دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی کند

  ﺳﻪشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۲
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی کند

نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی پارلمان برای کمک به دولت در شناسایی و معرفی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی گفت.

 

 

 

نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی پارلمان برای کمک به دولت در شناسایی و معرفی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی گفت: دولت مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی را شناسایی و به دستگاه قضا معرفی کند.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، داریوش اسماعیلی نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از دریافت حقوقهای نجومی از سوی برخی مدیران دولتی، گفت: دولت باید اسامی این مدیران را در قالب فهرستی تهیه و آن را به دستگاه قضایی معرفی کند.


وی با تأکید بر اینکه شناسایی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی از سوی دولت موجب دلگرمی مردم به برخورد با مفاسد اقتصادی از سوی دولت می‌شود، افزود: اغلب مدیران در دستگاه‌های دولتی و خصوصی پاکدست هستند، اما تعداد اندکی از مدیرانی که حقوقهای کلان دریافت کرده‌اند باید سریعتر شناسایی و با آنها برخورد شود تا سبب بی‌اعتمادی مردم به نظام و دولت نشود.


خبرنگار تسنیم نوشت: نماینده مردم سروستان در مجلس همچنین، تصریح کرد: پرداختهای نجومی به مدیران دولتی اصلاً نباید اتفاق می‌افتاد، اما با شرایط موجود باید با آنها برخورد شود تا مدیران نیز بدانند که قوه قضاییه و دیگر نهادهای کشور بر عملکرد آنها نظارت دارند.


اسماعیلی ضمن درخواست از دولت برای عزل مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی، اظهار کرد: مجلس آمادگی دارد تا برای شناسایی مدیران دریافت‌کننده حقوقهای نجومی با دولت همکاری و هماهنگیهای لازم را داشته باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :